Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes v noci sa mi snívalo, že ma prepadli zlodeji. Začal som sa s nimi biť, pri čom som vrazil päsťou manželke, ktorá spala vedľa. Teraz má poriadnu modrinu pod okom a všetci si myslia, že ju doma bijem. Celé zle.
Celé zle
Dnes som nachytala suseda, ako mi cez pootvorené okno močí do auta. Dôvod? Zaparkovala som na jeho mieste. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa moja sestra priznala, že predáva strany z môjho denníka mojim bývalým frajerom. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som si prvý krát v živote súčasne kýchol, prdol a ešte aj močil. Bolo to počas toho, ako som v práci prezentoval nový projekt. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami na koncerte sa môj frajer strašne naštval. Žiarlil, pretože som sa celý čas pozerala na speváka a nie na neho. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa hodinu venoval zákazníkovi, ktorý si nevedel vybrať televízor. Prešli sme si každý model na predajni. Vyzeral stále nerozhodne, a tak mu hovorím nech si to ešte rozmyslí. On odpovedal, že ďakuje, on sa už pre jeden rozhodol a že si ho hneď aj ide objednať cez internet. Celé zle.
Celé zle
Včera som strážila susedkine deti, ktoré niekde v skrini našli moje nohavičky. Spýtali sa ma, či sa s tým môžu hrať na parašutistov. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som mal sex s babou, ktorú ledva poznám. Nemal som kondóm a nechcel som aby otehotnela, ale ona ma ubezpečila, že stihnem vytiahnuť. Akonáhle som chcel vytiahnuť, tak ma zomkla nohami a zakričala "BUDEŠ OTCOM MOJHO BÁBÄTKA" ... samozrejme že som nestihol vytiahnuť. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami mi volali zo škôlky. Môj syn vraj požiadal jedno z dievčat o ruku. Keď odmietla, pichol ju vidličkou. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi šéf priniesol plnú krabicu internetových káblov, ktoré boli predtým napojené na server s tajnými informáciami. Prikázal mi ich všetky prerezať, aby z nich vytiekli zbytky dát. Nie len že má tento človek dvojnásobnú výplatu ako ja, nedokázal som ho ani presvedčiť že je to blbosť. Nakoniec sme ich prerezali. Celé zle.
Celé zle