Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami sa so mnou rozišiel frajer, pretože som ho „podvádzala“ s vibrátorom. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami keď som sa vrátil na hotel, ľahol som si do postele a zapol som telku. Dávali dokument o tom, aké rôzne choroby môžete chytiť z hotelových postelí. Celé zle.
Celé zle
Včera sme s priateľom stanovali pri jazere. Keď som ráno vyšla zo stanu, stúpila som do ho*na, ktoré bolo rovno pred ním. Keď som mu o tom povedala, jeho odpoveď bola: „Sorry, nechcelo sa mi v noci ísť až na vécko“. Celé zle.
Celé zle
Dnes som počula ako sa moja dcéra hrá s Barbie bábikami: „Myslíš, že ti šéf zvýši plat?“ „Jasne, veď spolu spávame“. Má 6 rokov... Celé zle.
Celé zle
Včera som zistil že moja priateľka, s ktorou sme spolu už 6 mesiacov, je vlastne vydatá a stretáva sa so mnou len vtedy, keď ju manžel naštve. Celé zle.
Celé zle
Včera sa susedova dcéra začala učiť hrať na trombóne. Celé zle.
Celé zle
Včera som v tombole vyhral 3. cenu. Bola to fľaša kvalitného červeného vína. Som abstinujúci bývalý alkoholik. Celé zle.
Celé zle
Dnes som dostala výpoveď v reštaurácii kde som pracovala ako čašníčka. Jeden zo zákazníkov si totiž zavolal vedúceho a sťažoval sa, že som neprofesionálna a drzá. Tým zákazníkom bola moja neplnoletá sestra, ktorej som odmietla naliať pivo. Celé zle.
Celé zle
Dnes som oznámila rodičom, že sme sa s priateľom chceme vziať. Moja mama začala panikáriť a presviedčať ma, aby sme svadbu odložili. Prečo? Pretože moja mladšia sestra minulý rok chytila na svadbe kyticu, takže sa vraj „musí vydať prvá“. Moja sestra je bez priateľa už 3 roky a sprchuje sa raz za týždeň. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že nádherná speváčka, ktorá spieva v jednej z mojich obľúbených kapiel, je vlastne chlap. Celé zle.
Celé zle