Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som sa rozhodol, že budem pracovať dlhšie do noci a ráno to dospím. Susedia sa rozhodli, že ráno zbúrajú priečku v byte vedľa našej spálne. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som zapol telku. Prvé čo som videl boli správy kde ukazovali fotku hľadaného násilníka, ktorý vyzerá presne ako ja. Neviem či mám dnes vychádzať na ulicu. Celé zle.
Celé zle
Dnes za mnou prišiel môj vnuk a spýtal sa či nemám nejaké fotky z detstva. Keď som sa ho spýtala prečo sa o nich tak zaujíma, povedal že potrebuje nejaké obrázky do referátu o stredoveku. Celé zle.
Celé zle
Dnes so mnou priateľka prvý krát dosiahla orgazmus, pričom strašne kričala. Jej pes si musel myslieť že som ju napadol, lebo v tom momente pribehol a kusol ma do nohy. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mal piate rande so svojou novou priateľkou. Zjavne sa tak ponáhľala z roboty, že si zabudla dať obrúčku dole z ruky. Celé zle.
Celé zle
Dnes moja malá sestra zistila, ako sa používa tlačiareň. Teraz mám komplet plnú izbu obrázkov Hello Kitty. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi šéf povedal že ma vyhodí, lebo som ho zabil v Minecrafte. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som mala svadbu. Okrem mňa na ňu prišli traja ľudia: moja mama, môj otec a kňaz. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som zistil že ma priateľka podvádza s dvoma ďalšími mužmi. Jej ospravedlnením bolo, že chcela získať viac skúseností, aby ma mohla lepšie uspokojiť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som s rodinou preberala možnosti mojej budúcej kariéry. V podstate sa všetci zhodli, že nie som dobrá na nič, pričom moja babka neskôr poznamenala „ ... ani dobré prsia na porno nemá.“. Celé zle.
Celé zle