Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes ma môj priateľ požiadal o ruku. S podmienkou, že najprv schudnem. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som našiel pero s neviditeľným atramentom. Cez prednášku som si s ním kreslil po ruke, s tým že môj „výtvor“ nikto neuvidí. Na ten atrament som ale dostal alergickú reakciu, takže mi ostal na ruke veľký červený penis. Celé zle.
Celé zle
Včera môj 16-ročný syn presvedčil moju 14-ročnú dcéru, že nemôže ísť na dámske toalety, lebo nemá sukňu ako dievča na obrázku na dverách. Dievčatá v nohaviciach vraj vždy používajú tie druhé toalety. Ona mu uverila. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami v obchode na mňa navrieskala babička kvôli tetovaniu na mojej ruke. Vraj som dieťa Satana a pôjdem do pekla. Bolo to falošné „tetovanie“ (nálepka) Mickey mouse. Celé zle.
Celé zle
Včera keď som sa vrátila z práce, našla som svojho syna ako so spolužiakmi skúšajú, koľkí sa vojdú do mojich nohavíc. Zatiaľ piati. Celé zle.
Celé zle
Včera sa frajer rozhodol, že mi (prvý krát) pripraví večeru. Keď bola mrazená pizza, ktorú sa pre mňa rozhodol upiecť hotová, povedal „túto časť na tom pečení naznášam“ a za strašného kriku vybral tú pizzu z trúby holými rukami. Má 24. Celé zle.
Celé zle
Včera keď som prišiel domov po 12 hodinách v práci, náš pes ma už čakal pri dverách s jeho „musím sa ísť vyvenčiť“ výrazom. Keď som sa prezliekol a vrátil som sa aby som ho zobral von, zistil som že už sa vyvenčil... na moje topánky. Moja že bola doma celý deň. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som zistil, že moji spolužiaci ma nemajú radi až tak, že si urobili zasadací poriadok kde sa každý deň striedajú, kto bude so mnou sedieť v lavici. Pred vyučovaním sa strhla bitka, lebo sa nevedeli dohodnúť kto je na rade. Celé zle.
Celé zle
Včera večer som zistil, že nie je dobré fajčiť a zároveň písať sms-ky keď je človek opitý, lebo je zvýšené riziko že vyhodíte mobil z balkóna a cigaretu si strčíte do vrecka. Celé zle.
Celé zle
Dnes bola firma v ktorej pracujem kúpená inou firmou, z ktorej ma vyhodili pred dvoma rokmi. Prvým nariadením nového vlastníka bolo, že ma znova vyhodili. Celé zle.
Celé zle