Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami, keď som môjmu 4-ročnému synovi vysvetlil že náš nový psík ciká na veci aby si vyznačil svoje teritórium, rozhodol sa nasledovať jeho príklad a ošťal celú svoju izbu. Celé zle.
Celé zle
Včera som tlačila môjho 92-ročného dedka na vozíku po ulici. Keď išla oproti blondínka v minisukni, prinútil ma zastaviť a otočiť vozík, aby sa jej mohol pozerať na zadok ako odchádzala. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som porodila dcérku na chodbe nemocnice, pretože ma nestihli odviezť na sálu. Sestrička sa ma snažila upokojiť že sú aj horšie prípady, pred dvoma rokmi vraj jedna žena porodila už na parkovisku. To som bola tiež ja. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami cestou z práce som sa v autobuse začal rozprávať s veľmi pekným dievčaťom. Predtým ako mala vystúpiť, som jej podal môj telefón, aby mi nechala svoje číslo. Keď sa otvorili dvere, ušla s ním. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi žena pripravila balíček s obedom. Cez obednú prestávku som zistil, že vnútri je jej fotka ako dojedá môj obed. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi priateľ roztrhol moje nohavičky, keď sa ich snažil stiahnuť. Nie zo mňa, ale zo seba. Celé zle.
Celé zle
Včera mi môj priateľ povedal že som sebecká, keď som sa „rozhodla“ mať menštruáciu práve v ten deň, keď má voľno z roboty. Celé zle.
Celé zle
Včera počas toho, ako sme sa s manželom venovali posteľným radovánkam, náš pes vyskočil na posteľ a strašne si prdol. Môj muž, ako správny gentleman, mi zakryl nos a dával ma ďalej. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si dal konečne vytetovať alchymistický symbol, ktorý som chcel už roky. Chvíľu na to som zistil, že to je značka pre moč. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som bola s otcom v kaviarni. Jeden pekný chalan sa na mňa celý čas pozeral, tak som ho išla pozdraviť. Skončilo to tým, že sa ma spýtal či je môj otec voľný. Celé zle.
Celé zle