Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes mi moja láska vypla wifi na notebooku, lebo ju mám tak či onak pomalú a on nemôže v kľude čítať celezle.sk. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som išla po ulici v BA s mojou sestrou a našimi priateľmi. Oni dvaja sú dvojčatá a my tak isto. Oproti nám išiel jeden típek s priatelkou a hovorí jej: "Do r*ti Zuza, ja som ožratý, veď ja vidím dvojmo." Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň som sa rozpráva s priateľom že by sme mohly spolu bývať, keďže sme na tom finančne dosť rovnako navrhla som mu aby sme bývali u jeho rodičov kde trávime väčšinu času. Povedal, že sa musíme opýtať jeho mamy. Mama súhlasila, takže som si preniesla pár vecí. Odkedy tu neoficiálne oficiálne bývam sa som nou nerozpráva. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si uvedomil, že v našom vzťahu sa majetok delí na jej a náš. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som sa pohádala s frajerom. Namiesto toho aby niečo podnikol na udobrenie, čítal celý deň celezle.sk. Celé zle.
Celé zle
Včera som si perfektne užil s jednou babou na akcii v meste. Neskôr som sa dozvedel, že som ju obral o panenstvo. Tesne po tom sa s ňou prišiel pochváliť brat, že sú spolu už mesiac. Celé zle.
Celé zle
Dnes som dostal vynadané od priateľky, lebo ma objavila na jednej zoznamke pre nezadaných. Čo tam však robila ona mi nechce povedať. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma chcel inšpirovať moj priateľ článkom na celezle.sk o tom, ako ho nechávam bez sexu. On ho tam sám pridal a povedal mi to skôr ako ho zverejnili. Teraz neviem čo je horšie. To, že má naozaj pravdu, že ho nechávam bez sexu tak dlho, že už ja som znepokojená, alebo ten priateľ. Celé zle.
Celé zle
Dnes som robil tak ako posledný mesiac raňajky sebe a svojej priateľke. Keď ich zjedla rozhodol som sa priznať, že jej vždy na chlieb, rožky a pečivo ako také, natieram okrem masla aj tavený syr, o ktorom mi pred mesiacom tvrdila, že je naň alergická len kvôli tomu, aby nemusela robiť raňajky ona. Mali ste vidieť ten herecký "výkon", keď chcela zahrať alergický šok dusením. Celé zle.
Celé zle
Včera som zistil, že aký je pre partnera krásny sviatok MDŽ, keď si ho priateľka užije tak, že ani nevie kam dala gaťky... Ale nie so mnou. Celé zle.
Celé zle