Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som poslal dievčaťu ktoré sa mi páči zaľúbený mail. Namiesto odpovede mi ho poslala naspäť s chybami označenými červenou. Celé zle.
Celé zle
Včera večer mi volal priateľ... Keďže bolo už dosť neskoro a nechcela som pobudiť rodičov tak som vyšla na chodbu (bývam v paneláku). Ako som vyšla potkla som sa a preletela som cez 8 schodov na zem... Samozrejme som nezdvihla... rozišiel sa so mnou kvôli tomu, že som mu nezdvihla... Keď som mu vysvetlila, prečo som nezdvihla, povedal, že aj tak sa chce rozísť... nebude predsa chodiť s takou nešikou. Celé zle.
Celé zle
Dnes som dostal nové telefónne číslo, tak som z neho zo srandy napísal žene: „Ahoj cica, si už sama? Mohol by som prísť... “. Odpoveď bola: „Jasné, je v robote. Máš nové číslo?“. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že mi žena zmenila prístupové heslo do môjho telefónu. Vraj aby som menej čumel do telefónu a viac sa s ňou rozprával. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistila, že keď môj priateľ sranduje ohľadom jeho druhej frajerky, tak vlastne nesranduje. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie jedna moja kamarátka išla do Prahy na školu. Po čase, keď sme sa stretli, som sa jej okrem iného spýtal, či ma vyhliadnutého nejakého chlapca. Vravela, že sú tam dvaja, ktorí sa jej páčia. Keď sme sa stretli neskôr, povedala že jeden z nich je gay. O nejakú dobu, keď sme sa opäť stretli, som sa od nej dozvedel že aj ten druhý je gay... a chodí s tým prvým. Celé zle.
Celé zle
Dnes si odo mňa dobrý kamarát pýtal radu, ako dostať moju bývalú do postele. Rozišiel som sa s ňou pred pár dňami. Celé zle.
Celé zle
Včera si môj frajer vspomenul, že som mala pred mesiacom meniny...a ani mi nezagratuloval... Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami ma nechala priateľka s ktoru som chodil dva roky, pretože som na facebooku napísal bývalej spolužiačke, že má pekný zadok. Vraj takúto vec nedokáže odpustiť. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som sa zaregistroval na zoznamke a strašne som sa divil keď mi hneď začali písať ženy tak o 2-10 rokov staršie slobodné matky a single dievčatá sa mi začali vyhýbať, resp. prestali písať po pár správach. Dnes som zistil že som si pri registrácii zaklikol že som hrdý na to ako vychovávam svoje deti. Žiadne nemám.... Celé zle.
Celé zle