Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera som sa stretol s bratom po pol roku, lebo bol pracovne v zahraničí. Pozdravil sa mi vetou "buď už chlap". Celé zle.
Celé zle
Včera som išla von s kamarátmi. Mama si odo mňa pýtala telefónne číslo na niekoho, kto za mňa bude zodpovedný. Mám 24. Celé zle.
Celé zle
Nedávno mi moja milenka zavolala, že sa chce so mnou porozprávať. Mali sme sa stretnúť v reštaurácii. Keď som tam prišiel, vedľa mojej milenky sedela moja manželka. Manželka mi podala rozvodové papiere s tým, že sa chce rozísť. Začal som ju ubezpečovat, že to s milenku nemyslím vážne a že sa s ňou rozidem. Na to sa začali obe smiať a povedali, že oni dve spolu spia už asi 4 mesiace, obe sa so mnou chcú rozísť a začať si spolu novú rodinu, lebo sa do seba zamilovali. Celé zle.
Celé zle
Dnes moja teta nakričala na psa nech nerobí bordel, pretože labkou vytiahol spod skrinky papierik, ktorý tam sama pri riadení odkopla, lebo sa jej pre neho nechcelo zohnúť. Celé zle.
Celé zle
Dnes v noci som sa zobudila na to, ako moja opitá mama vysáva trávnik. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mojej 3-ročnej dcérke vysvetlovala, že mám také veľké brucho, pretože tam mám jej bratčeka. Na to sa rozplakala, že prečo som ho zjedla a bála sa, že zjem aj ju. Celé zle.
Celé zle
Dnes mal náš malý syn narodeniny, tak sme mu kúpili malého zajačika, ktorého veľmi chcel. Keď som mu potom vysvetlovala ako sa má o neho starať, na chvíľu sa zamyslel a hovorí: "Hmm, to je veľmi ťažké, nemohli by sme ho radšej zjesť?". Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistila, že môj syn má novú zábavku: do kávových šáliek lepí realisticky vyzerajúce nálepky pavúkov. Skoro som sa tou kávou zadrhla a šálku som hodila o zem. Celé zle.
Celé zle
Dnes moja mama cez Facebook všetkých poprosila, aby boli na mňa milí, pretože mi začala menštruácia. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie mi volal ujo, ktorý má stavebnú firmu, že dal zamestnancom platené voľno, ale dostal zákazku pre dvoch na pár dní, tak či by som mu nešiel vypomôcť s tým, že zoberiem auto a preplatí mi naftu + mi vystaví faktúru. Po troch dňoch príde, dá mi faktúru, kde mi vypláca 50€ so slovami, že "veď sme rodina, tak poskromnejšie". Na jeho vyváženie a stravu som dal 60€. Celé zle.
Celé zle