Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes moja sestra vysávala a zdalo sa jej, že môj škrečok má na chrbte prach... Celé zle.
Celé zle
Včera v Lidli som čakal pri pokladni. Predo mnou bola akási banda asociálov. Chalani vyzerali na 13 a kupovali si pivo, ich sestra vyzerala ako prostitútka. Najväčšiu hrôzu som však zažil, keď som zistil, že tá najškaredšia a najviac odhalená ženská v strede skupinky je zrejme ich matka. Celé zle.
Celé zle
Včera som išiel domov hore výťahom, a keďže bývam na vysokom poschodí, chvíľku to trvalo. Cestou dole sa občas stane, že výťah zastavia susedia, ktorí bývajú niżšie a spolu sa vezieme na prîzemie alebo do garáží. Ale smerom hore, ak už sa prejde výťahom nad prízemie, sa mi ešte nestalo, aby si výťah niekto privolal. Preto som sa nebál dať voľný priechod svojim potrebám. Skrátka som si kvalitne odprdol. Smrad veliký, ale poznáte ten pocit úľavy... Dlho netrval. Na siedmom poschodí sa výťah zastavil a pristúpila pekná mladá susedka, ktorá skrivila nos a nevinne sa opýtala: "Pán sused, fazuľovica?" Celé zle.
Celé zle
Včera som pozdravil asi 19 ročnú slečnu "ahoj". Ona ma odzdravila že "dobrý". Mám 17 rokov. Celé zle.
Celé zle
Včera som išiel po ulici, a ani by som si nevšimol, že mi z vrecka vypadol kľúč, keby nebolo milej mamičky, ktorá hovorí svojmu asi 6 ročnému synovi: "Aha, UJOVI vypadol kľúč. Podáš mu ho?" Mám 17 rokov. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som sa rozhodol, že si raz na jedenie môžem kúpiť aj niečo lepšie, ako v našej Bille. Nasadol som do starej dobrej 901 a odviezol sa do Hainburgu, aby som zistil, že Penny market opravujú, Hofer má inventúru, v Bille je polovica vecí rovnakých sr*čiek ako u nás, v Interspare zas veci čo chcem nemajú a Lidl presťahovali. Ďalsí autobus išiel o dve hodiny. Celé zle.
Celé zle
Včera večer sme vboli s kamoškou na terase v kaviarni. Aj keď bolo teplo, čašník mi priniesol deku, tak som sa potešila, že sa mu páčim. Kamoška ma ale uzemnila tým, že vraj sedím zhrbene a vyzerám, že mi je zima. Celé zle.
Celé zle
Včera som si objednával nabíjačku na aliexprese. Predajca mi odpísal, že si mám vybrať akú farbu chcem. Myslel som si, že je len čierna, ale tak som si pozrel detail ešte raz, a zistil som, že majú aj bielu. Vyzerala elegantnejšie. Odpísal som teda, že chcem bielu. Dnes mi prišla odpoveď: "Ďakujeme za vašu objednávku, posielame vám čiernu nabíjačku". Celé zle.
Celé zle
Dnes v noci mi zavolal kamarát, že sa po sídlisku potuluje môj pes. Keďže mám nebezpečného a k ľuďom nie veľmi priateľského psa, rýchlo som vstala, obliekla sa a utekala von. Asi po pol hodine som ho našla. Na žiadne povely (ku mne, poď sem, do auta) nereagoval, tak som ho musela silou natlačiť do auta. Ledva som ho doma vytrepala hore schodmi, lebo sa stále ťahal odomňa preč. Keď som otvorila dvere, môj pes s radosťou pribehol ku mne. Zrazu mi to bolo strašne divné. Vedľa seba stáli dva rovnaké psy. Potom mi došlo, že môj pes bol celý čas doma a do auta som tlačila úplne cudzieho psa. Celé zle.
Celé zle
Dnes som videl asi 50 ročného pána, ktorý má toľko šedivých vlasov, ako ja...mám 19. Celé zle.
Celé zle