Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Minulý týždeň som bola s kamoškami v piatok večer bare. Zrazu ku mne prišiel statočne podgurážený chalan, chvíľu na mňa pozeral a hovorí: "Sakra dievča... ty kokos... ani po šiestom pive.". Celé zle.
Celé zle
Nedávno mi prišiel zazvoniť sused a vynadal mi, že nech si to porno dám okamžite tichšie a že sa bude musieť porozprávať s mojimi rodičmi. Pozeral som ženský tenis. Celé zle.
Celé zle
Dnes cez našu ulicu prechádzala dodávka celá prelepená nápisom "BRAZZERS". Celé zle.
Celé zle
Včera som si dala dole kryt z mobilu. Zistila som, že ten kryt vážil asi toľko, ako samotný mobil. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa rozhodol zainvestovať do hodiniek. Dal som za ne 150 eur s tým, že mi vydržia roky. Pri páde som ich riadne tresol o zem a teraz mi ukazujú čas 29:24. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi môjmu kamarátovi, ktorý pracoval na zákazníckej linke veľkej počítačovej firmy zazvonil telefón. Na linke bola postaršia pani a celá vystrašená mu hovorí: "Dobrý deň, ja som asi vymazala internet.". No a kamošovi viac nebolo treba - začal na ňu zo srandy kričat: "Tak to ste bola vy ?!" Pani zostala ticho, v panike zavesila a už nikdy nezavolala. Celé zle.
Celé zle
Dnes som išiel autom úzkou sídliskovou ulicou, keď zrazu z parkovacieho miesta rovno predo mňa vybehlo auto a zastalo uprostred ulice tak, že som nemohol prejsť. Bola to autoškola. Za volantom sedel inštruktor. Keď sa konečne uhol na stranu, ešte sa usmieval, akoby sa nič nestalo. Celé zle.
Celé zle
Dnes za mnou v obchode s elektronikou prišla nejaká pani a začala mi nadávať, že si tu kúpila kameru, ktorá ale vôbec nefunguje, nejde ani zapnúť a okamžite chce vrátiť peniaze. Hučala na mňa asi 10 minút a nijako si nedala povedať, že ja tam nepracujem. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa moja kamoška divila, že milujem kečup tak veľmi, že si ho dávam aj na kečupovú omáčku. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa moja žena za mnou zastavila v práci v našej novej budove. Cestou výťahom bola celá nadšená z toho, že tieto nové výťahy vedia chodiť aj do boku. Nemal som to srdce jej povedať, že to sú gombíky na zatváranie a otváranie dverí. Celé zle.
Celé zle