Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno som spal u mojej drahej. Parkovanie u nich na dvore je trochu komplikovanejšie, tak som zaparkoval na dvore u jej známych, korí majú dvor veľký ako Londýnske letisko. Keď som ráno po tme išiel k autu, stúpil som do psieho ho*na. Poteší. Dnes ráno sa mi o tom istom čase stalo to isté znovu. Najbližšie, keď budem odchádzať, sa tam možno vy**iem ja, na pamiatku. Celé zle.
Celé zle
Včera večer som išiel v jednom podniku na vécko. Otvorím dvere a vidím chlapa, ako stojí na špičkách a suší si vtáka v teplovzdušnom sušiči rúk. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi v autobuse nejaký úchylák pleskol po zadku. Keď som sa otočil, ešte mi vynadal, že prečo zo zadu vyzerám ako baba, keď som chlap. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som sa ponáhľal na vécko som si zabudol zablokovať klávesnicu na telefóne. Ako som neskôr zistil, vo vrecku sa mi vytočilo priateľkine číslo a v odkazovej schránke som jej nechal 5-minútový záznam mojej záchodovej "symfónie". Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa môj priateľ prvý krát ponúkol, že pre mňa navarí večeru. Veľmi som sa potešila, no rýchlo ma to prešlo. Chvíľu na to bola naša kuchyňa taká zadymená, že vetráme doteraz. Celé zle.
Celé zle
Dnes skoro ráno ma zobudil priateľov krik. Vstala som teda a išla som sa pozrieť, čo sa deje. Stál na stole a jačiac ukazoval na pavúčika lezúceho po zemi. Celé zle.
Celé zle
Dnes prišiel do obchodu so spodným prádlom kde pracujem starší pán, že si chce kúpiť nejaké slipy. Tak som mu odmerala pás a našla som mu nejaké tmavomodré jeho veľkosti. Chvíľu na nich pozeral a hovorí: "Tmavé nechcem, lebo potom nevidím, či ich mám os*até." Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si kúpil velmi štipľavé čilli papričky. Pre porovnanie, štandardná čilli paprička má 9 000 jednotiek štipľavosti, táto ich má 400 000. Dnes som si ich krájal do varenia, ked som v tom musel ísť na záchod močiť. Áno, tušíte správne, až mi slzy vyhrkli. Aby toho nebolo dosť tak som si tou štiplavou rukou utrel aj tie slzy v očiach. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som dosť súrne potreboval ísť na vécko, no rozhodol som sa, že ešte predtým rýchlo vynesiem smeti. Keď som ale otvoril kontajner, vyskočila z neho mačka. Tak som sa zľakol, že asi viete, čo sa mi stalo. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že moj passat označený bluemotion (čo inak znamená extra ultra mega bez škodlivých emisií), musím kvoli tomu tankovať nejakou močovkou a aj tak je na zozname áut s vyššími emisiami. Celé zle.
Celé zle