Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera som vychádzal z podzemnej garáže. Myslel som si, že to stihnem v limite zadarmo. Tak som pristavil auto k rampám. Medzi tým mi spadol lístok medzi sedačky. Kým som ho vylovil, za mnou bol dlhý rad áut. Pichnem lístok a automaticky som ho hodil do toho koša pod strojom. Medzi tým som však premeškal čas zadarmo a tak sa rampa neotvorila.. Nielenže som musel cúvať a všetci trúbili a odstupovali sa mi, vypočul som si aj pár teplých slov a ešte vyše 15min som hľadal lístok v koši. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som bol na rande v reštaurácii s jednou veľmi peknou babou. Po chvíli sa ospravedlnila na wc. Čakal som asi 30 minút, ale keď sa stále nevracala, myslel som že som sa jej nepáčil a odišla. Odišiel som teda tiež. Asi o 10 minút neskôr mi zavolala, že kde som. Celé zle.
Celé zle
Včera som čistil presnivé špáry v sprchovom kúte starou zubnou kefkou. Keď som potom išiel pustiť vodu aby som to opláchol, zo zvyku som si ju dal do úst. Celé zle.
Celé zle
Dnes mám narodeniny. Jediné čo som dnes dostal, bola pokuta. Celé zle.
Celé zle
Dnes som chcel pridať príbeh na celézle.sk. Strávil som päť minút zadávaním kódu z obrázku. Teším sa na tento kód. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som stál v obchode v rade pri pokladni som za sebou začul niečo ako kýchnutie, tak som sa otočil a povedal som dotyčnému "na zdravie". Potom som ale zacítil, že to asi nebolo kýchnutie. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som sa zobudila, že mi zvoní mobil. Volal mi poštový kuriér, že je blízko a nech si mu nadiktujem číslo OP. Vyletela som z postele, že sa aspoň oblečiem. Keď som potom chcela výjsť pred bránu tak som si všimla, že je zamknutá. Babka ma vymkla v dome (išla do kostola), ja som nemala kľúče a kuriér mi musel podávať zásielku cez okno. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si uvedomil vážny problém. Vždy keď som jedol obed alebo večeru, pustil som si seriál Simpsonovcov. Dnes som si ich pozrel bez jedla a dostal som Pavlovove reflexy. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme boli s manželkou v obchodnom dome, keď sa v jednej predajni rozhodla vyskúšať si obyčajný župan. Po chvíli obzerania sa v zrkadle ho vrátila s tým, že v ňom vyzerá tučná. Celé zle.
Celé zle
Včera počas večere som si všimla, že na mňa priateľ pozerá a usmieva sa. Myslel som, že chce povedať niečo romantické, tak som sa ho spýtala na čo myslí. On mi na to: "Ty to ešte necítiš? Tento bol tichý, ale poriadny.". Celé zle.
Celé zle