Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera večer sme boli s frajerkou na večeri v reštaurácii. Z toho čo mi priniesli som sa veľmi nenajedol, tak som sa jej spýtal či chce dojesť všetko, čo má na tanieri. Dúfal som, že sa mi ešte niečo ujde. Ona to ale pochopila tak, že som jej tým chcel povedať že je tučná, naštvala sa a odišla. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som stál v rade v obchode mi nechtiac ušiel jeden prd. Pani stojaca za mnou si myslela, že to bol jej syn, tak chudák schytal pohlavok za prdenie na verejnosti. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie, v lete keď bolo veľmi teplo, som si priniesol z povaly starý ventilátor. Keď som ho potom zapol, rozfúkal mi po celej izbe asi milión malých chrobáčikov, ktoré v ňom boli nasťahované. Celé zle.
Celé zle
Dnes som našiel môjho psa, ako pije vodu zo záchoda. Keď som na neho zakričal aby to nerobil, prišiel a olízal mi tvár. Celé zle.
Celé zle
Dnes cestou v autobuse sa na mňa jeden malý chlapec škaredo pozrel, ukázal na moje tehotné brucho a povedal: "Viem čo si urobila!". Celé zle.
Celé zle
Dnes sa môj otec rozhodol, že si vyskúša svoj nový sprej a vyčistí mi klávesnicu. Celý natešený mi vrátil vyleštený notebook. Problém je, že mi nejde klávesnica. Celé zle.
Celé zle
Včera keď som odchádzal z roboty som sa zabudol odhlásiť z Facebooku. Neskôr večer som doma zistil, že moji kolegovia sa zatiaľ stihli v mojom mene pohádať asi s polovicou mojich kamošov a neodpustili si ani duchaplné statusy typu "Nestihol som dobehnúť na záchod, idem prať" a pod. Celé zle.
Celé zle
Nedávno, teda na Silvestra, chodili po dedine koledovať malí spoluobčania. Po tom, čo im známy ponúkol koláče, tak jeden od radosti dodal vinš: "... a prajem Vám, aby ste sa ešte dnes stretli s Ježiškom v nebi!" Celé zle.
Celé zle
Dnes som posielal sťažnosť na železničnú spoločnosť a pripojil som k nej aj niekoľko fotiek z mobilu ako dôkaz. Neskôr som si všimol, že medzi nimi bola aj moja fotka zo silvestrovskej oslavy, kde som polonahý s kravatou na hlave. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie v lete som prišiel do kuchyne a našiel som tam poletovať osu. Tak som otvoril dvere na terasu, dúfajúc že odletí, a išiel som na chvíľu preč. Keď som sa vrátil, boli tam 3 osy a splašený holub. Celé zle.
Celé zle