Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som vybral z pivnice petardy a rakety na silvestrovskú oslavu. Všetky sú navlhnuté a nedajú sa ani zapáliť. Celé zle.
Celé zle
Dnes si sused spomenul, že má ešte stále letné pneumatiky. Spomenul si na to hneď po tom, ako dostal šmyk a narazil do môjho auta, ktoré mi stálo pred domom. Celé zle.
Celé zle
Včera som dostal od manželky pod stromček nové CD Kabátov. Rovnaké som od nej dostal v lete na meniny. Nepamatala si... Celé zle.
Celé zle
Dnes sme mali u notára podpísať nejaké zmluvy. Boli sme dohodnutí na 12h, ale miesto na zaparkovanie som hľadal 15 minút. Keď som konečne dorazil, ostatní už nervózne čakali. Podpis sa nekonal, lebo som nemal občiansky preukaz. Včera som ho v práci ukazoval kuriérovi a nechal si ho tam. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že rekonštruovaný Starý most cez Dunaj bude zalený....Doteraz sme si tu všetci mysleli že to je len nejaký základný náter, ktorý sa nemá poškodiť počas montáže a potom to natrú tak, aby boli všetky mosty rovnaké. Ono by to bolo aj celkom logické. Ale nie, nejaký mysliteľ s razítkom nám tu prešiel všetkym cez rozum - budeme mať 4 sivé mosty a bývalý most červenej armády nad modrým dunajom bude zelený. ZELENÝ !!! Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si kúpil zimné topánky s vodeodolnou membránou. Prvý poriadny dážď a topánky premokli tak, že keď som vybral nohu z topánky, tak mi z požky cícerkom tiekla voda. Samozrejme že som ochorel a bol 2,5 týždňa PN a prišial som o cca 60% z výplaty. Topánky putovali na reklamáciu s tým, že do nich tečie aj keď ich predávajú ako vode odolné a vybavené membránou. Dnes mi výrobca reklamáciu zamietol s odôvodnením, že je to úplne v poriadku že vodeodolné topánky tečú, lebo pri výrobe ich oni prešívajú a tým tú membránu komplet prederavia... logcké, nie? Celé zle.
Celé zle
Včera večer u nás boli na návšteve susedia. Kedže som nemal nejak chuť na formálne rozhovory, tak som sedel v izbe a venoval som sa svojim veciam. Susedia sedeli u nás v obyvačke a rozprávali sa s otcom a ja som mal na izbe otvorené dvere, čiže som ich rozhovory počul, aj keď som ich obsahu nejak veľmi nevenoval pozornosť. Jedna z mojich susediek je doktorka. Nepostrehol som ako sa k tej téme dostali, ale z ničoho nič som si uvedomil, že im tam podrobne opisuje, ako prebieha vyšetrenie prostaty. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si bola nakúpiť nejaké nové oblečenie. Vybrala som si zopár tričiek a nohavice a išla som si ich vyskúšať do kabínky. Pri obliekaní nohavíc sa mi v nich zachytila noha, stratila som rovnováhu a vypadla som z kabínky polonahá, čelom na zem. Celé zle.
Celé zle
Včera som v aute počúvala hudbu a pospevovala som si pri tom. Zastavila som takto pred priechodom trom chodcom a zrazu mi jeden z nich začal posunkovať, že čo sa rozčuľujem. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme boli s deťmi v ZOO. Keď sme boli pri klietke s opicami, chcela som si jednu odfotiť. Všimla som si ale, že na telefóne mám nastavené fotenie cez prednú kameru, tak hovorím "Sakra, veď fotím seba". Chalan stojaci vedľa sa pozrel na mňa a zadrel "Nie že by tam bol nejaký rozdiel...". Celé zle.
Celé zle