Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera išla priateľka, s ktorou spolu bývame, k rodičom na pár dní, lebo má dovolenku. Teda som sám doma. Je druhý deň, a podarilo sa mi stratiť ovládač od TV tak, že ho nedokážem nikde nájsť. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi prišla do práce pošta. Bola to pohľadnica z dovolenky v Kanade. Vtipné je, že som ju do práce posielal ja. Bol som tam pred 7 rokmi. Medzitým som sa stihol oženiť a už mám aj deti. Celé zle.
Celé zle
Včera som si išiel tak vlakom a počas cesty nastúpilo o pár miest ďalej jedno dievča s kamarátkou. Mala tak zvláštne výrazné a krásne oči, že moje oči potulkami vlakom stále zastali pri pohľade na ňu. Keď vystúpila cestujúca sediaca pri okne, odsadla si tam. Asi si ma všimla a myslela si, že som nejaký úchyl. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sedel v kupé, a oproti, za sklom sa objavilo zlaté, asi trojročné dievčatko. Pozeralo na mňa, a stále opakovalo:
"Ty si teta? Ty si teta? Ty si teta?" Asi preto, že mám dlhé vlasy. Tváril som sa, že ju nepočujem. Pokračovala: "Ty si teta? Ty si teta? Asi ma nepočuje! Ty si teta? Ty si teta?" Vtom zakročil jej otec, ktorý celý čas stál pri nej: "Evička nechaj tetu na pokoji!" Celé zle.
Celé zle
Včera cestou z práce sa mi prihovoril veľmi špinavý a opitý bezdomovec. Vraj ma sleduje už 2 týždne a strašne sa do mňa zaľúbil. Celé zle.
Celé zle
Včera sme išli autom a zobrali sme si so sebou fľašu s vodou, aby sme neboli smädní. Keď sme sa vrátili domov, odmerali sme teplotu vody vo fľaši. Mala 42 °C. Celé zle.
Celé zle
Dnes som nasadol do auta a chcel som si nasadiť slnečné okuriare, ktoré som mal položené na prednom paneli. Zistil som ale, že to nepôjde, pretože sa roztopili. Celé zle.
Celé zle
Dnes kamoške opatrujem u nej doma malého syna, lebo musela ísť súrne do práce. Bol smädný, no jediné čo som v kuchyni našla, bol nejaký ovocný drink. Až keď malý s chuťou vypil celý pohár som sa na etikete dočítala, že to je nejaký likér. Jeho mama ma asi zabije. Celé zle.
Celé zle
Včera sme si kúpili Reid proti komárom, aby nás v noci neštípali. Som doštípaná 5x viac. Celé zle.
Celé zle
Včera som zistil, že zdriemnutie na 5 minút pri čakaní na električku v noci je zlý nápad. Toto zistenie ma stálo "iba" mobil a peňaženku. Celé zle.
Celé zle