Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som si išla nalepiť na mobil ochrannú fóliu na displej. Dôkladne som ho vyutierala priloženou handričkou z mikrovlákna. Ako ju opatrne lepím, dostalo sa na ňu zrnko prachu a prvé čo ma napadlo, zotrieť ho tou handričkou. Z LEPIVEJ strany. Fólia v r..i. Celé zle.
Celé zle
Dnes som ráno šiel autom do školy len na jednu hodinu. Husto snežilo, šmýkalo sa, kolóny v meste. Prídem do školy, stretnem a zistím že daná hodina odpadla. Tak teda idem domov a po ceste naspäť som mal búračku vďaka počasiu. Takže som sa do mesta v tom hnuse prehnal len preto aby som mal rozbité auto. Celé zle.
Celé zle
Dnes na staničnej toalete ma bezďák žiadal o peniaze. Povedal som mu, že žiadne nemám. Keď som neskôr stál pri stánku s občerstvením, prišiel ku mne a na hlavu mi vylial plnú fľašku moču. A to som vážne nemal peniaze, keďže cestujem na predplatenú kartu. Celé zle.
Celé zle
Dnes mama hrdo ukazovalo novú telku starým rodičom. Smart tv... a tu máme internet. Prekliklo sa na médiá. Ja som tam mal včera spárovaný telefón. Na obrazovke sa objavil týpek len v trenkách odfotený v mojej izbe... Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistila, že ekologické Tesco tašky sa skutočne rozkladajú rýchlejšie. Prvá sa mi rozpadla ešte na ceste z obchodu, druhá pri vynášaní smetí, ktoré boli v nej. Celé zle.
Celé zle
Nedávno keď vonku celú noc pršalo a mrzlo som potreboval ísť na druhý deň autom. Preto som si dal večer na čelné sklo veľký igelit. Ľad z okien som ráno celkom rýchlo očistil. Igelit nie - prídu mi ho dnes odstraňovať odborníci zo servisu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som v obchode videl malého chlapca, ako sa vymočil na dlážku. Jeho matka prešla okolo, pozrela sa na mňa a hovorí: „Hej, to sa stáva...“ a ťahala ho za ruku preč. Celé zle.
Celé zle
Dnes som objavila zábavku mojej mačky. Zadkom sa otiera o môj najlepší štetec na make-up. Celé zle.
Celé zle
Dnes som videl v kúpeľni veľkého pavúka ako odnáša telo mŕtveho pavúka. Na hodinách antropológie sme sa učili, že medzi prvé znaky pri vzniku kultúry patrí starostlivosť o zosnulých. Takže najprv sa stanú civilizovanými a neskôr prevezmú kontrolu. Asi už nikdy nezaspím. Celé zle.
Celé zle
Dnes chcel byť môj priateľ sexy, zdvihol ma do náručia a hodil na posteľ. Letela som rovno za ňu. Celé zle.
Celé zle