Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera, Autobusová stanica Bratislava. Čakám na MHD, keď sa zrazu ku zastávke dopotáca zjavne podgurážený chlapík, stiahne si nohavice a na drzovku pred všetkými vykoná malú aj veľkú potrebu. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi šéf vysvetľoval, že nie je dôležité, koľko tisíc € zarába, ale dôležité je to, že zamestnanci by mali z 300€ mesačne normálne vyžiť. Celé zle.
Celé zle
Dnes pracujem 7 dní v týždni už 5 rokov, aby som uživil rodinu. Skoro sa ani nepoznáme. Milujem Slovensko. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola na nákup a pri našej pokladni sa vytvorila tlačenica v ktorej som omylom stúpila na nohu postaršej pani. Samozrejme som sa hneď ospravedlnila, no keďže bola pani zaujatá aukaním a inými prejavmi bolesti, prepočula ma. Potom na mňa škaredo pozrela a začala na celú predajňu mučať (áno ako krava). Celé zle.
Celé zle
Dnes pri kúpe externého harddisku, ktorý je nárazuvzdorný a vodeodolný mi ponúkli, či si nechcem prikúpiť puzdro za 20€, aby sa mi nepoškodil. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme mali maľovať kuchyňu. Maliar ju omaľoval raz, príšerne. Samé fľaky, niektoré miesta ani neomaľoval. Odišiel domov zabiť zajace. Mal sa vrátiť asi o hodinu. Po niekoľkých telefonátoch nakoniec prišiel totálne na mol. Spadol plafón, zľakol sa a utiekol. Zajtra je nedeľa, kuchyňa nefunkčná ešte na niekoľko dní. Také typické slovenské. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som išiel v noci po ulici a videl som asi 30 ročného pána, ako mláti takú 20 ročnú slečnu, ktorá sa nedokázala brániť. Roky som chodil na karate, a tak som zakročil. Pán sa rozhodol trochu si pospať, no zaskočila ma tá slečna, lebo dezorientovaná vstala, zatočila kabelkou a buchla mi ňou brucha. Potom sme zavolali políciu. Ospravedlnila sa mi, že to spravila v afekte, lenže ja už týždeň ležím v nemocnici, ledva sa postavím a zo všetkých otvorov vylučujem krv. Celé zle.
Celé zle
Pred týždňom mi sused prešiel traktorom po kanalizácii, takže pivnica plná splaškov. Včera jeho syn postavil auto vedľa môjho a začal ho vyvárať, následne požiar, v poslednej minúte moje auto odtiahnuté - to už preskakovali plamene. A dnes hnojil močovkou susediaci pozemok, takže mám močovku aj po mojej záhrade. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok som ukončil nemenovanú vysokú školu. Pani na úrade práce ma poslala na zváračský kurz so slovami: "Slovensko nepotrebuje viac manažérov, alebo šéfov, Slovensko potrebuje robotnícku triedu, tak nebudete vysedávať doma po škole." Celé zle.
Celé zle
Včera som pri prechádzke v parku stretol mladú cigánku. Na pohľad vyzerala ako 20-ročná, ale už sa okolo nej motali 4 deti, piate mala v kočíku a šieste v bruchu. Celé zle.
Celé zle