Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera po 3 mesačnom celibáte sa mi podarilo nájsť si buchtu. Bola zúfalá, mala asi o 20 kíl viac ako ja, ale aj tak som bol odhodlaný. Ale len dovtedy, kým mi nezačala pri orálnom sexe prdkať popod nos. Celé zle.
Celé zle
Nedávno po dvoch rokoch od rozchodu a po roku bez sexu som konečne stretla nového chlapa. Rozhodla som sa zájsť na gyndu a predpísať si antikoncepciu, keďže sme spolu spávali bez ochrany. Napísala som mu sms, že mám pre neho prekvapenie. On mi odpísal, že má chlamýdie. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že moja žena mala za posledný mesiac viac sexu, ako ja za posledný rok. Celé zle.
Celé zle
Včera večer sme mali s priateľom intímnu chvíľku. Všetko išlo super, až kým som si nechciac prdla. Ako by to nebolo dosť trápne samo o sebe, on ešte môj prd ohodnotil... dostala som 4 body z 10. Celé zle.
Celé zle
Včera večer som prišla skôr domov z práce a nachytala som svoju 16-ročnú dcéru s frajerom nahých v sprche. Ich vysvetlenie bolo, že ju učil, ako má cikať po stojačky. Celé zle.
Celé zle
Včera večer išli rodičia niekam na večeru, tak sme si zatiaľ chceli s frajerom trochu užiť. Vrátili sa ale príliš skoro. Frajer spanikáril, ušiel oknom cez záhradu a mňa nechal nahú prípútanú k posteli. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi mama prezradila, že som bola počatá na vécku v bare, kde teraz pracujem. Aj mi ochotne ukázala, v ktorej kabínke. Celé zle.
Celé zle
Včera večer som si priviedol domov spolužiačku a dúfal som, že z toho niečo bude. Po chvíli za nami ale prišla moja spolubývajúca v spodnom prádle, predstierajúc, že je moja frajerka a spýtala sa, či si to dnes dáme do trojky. Skôr ako som to stihol vysvetliť, spolužiačka bola preč. Celé zle.
Celé zle
Včera mi počas sexu s manželkou vybehlo z úst nesprávne meno, Jana. Zhodou okolností je to meno jej sestry aj mojej ex. Keď sa ma potom spýtala ktorú som myslel, spanikáril som a povedal som, že obidve. Celé zle.
Celé zle
Včera som mala prvý krát priatela u seba doma. Nielenže sa počas bozkávania vzruší, ale aj vyvrcholí. Celé zle.
Celé zle