Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som mal chuť na sex. Zostali sme doma sami a zase na sucho. Keď sa ma priateľka spýtala čo mi je, povedal som jej že možno mám chuť na sex, ale viem, že ona nebude chcieť. Povedala iba: "Aha".. a odišla k telke. Celé zle.
Celé zle
Včera môj priateľ dostal iPhone. Na odomykanie sa dá okrem zadania kódu použiť aj odtlačok prsta. Stačí ho pár krát cvične priložiť k senzoru a mobil sa odomkne. Dnes ma privítal so slovami: "Ten telefón dokáže odomknúť každý ko*ot!" a nadšene mi predviedol, ako ho naučil odomykať svojím penisom. Celé zle.
Celé zle
Včera bola u mňa kamoška a po pár pohároch vína som ju konečne zlomil na sex. Predohra ako má byť. Potom som konečne zasunul. Tri krát dnu, tri krát von, a potom si to rozmyslela. Vraj nie je správne aby sme spolu spali. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som si začal všímať, že moja priateľka, často, keď jej poviem, že mám chuť na sex, tak začne hádku aj za blbosť. A to len preto aby nemusela mať sex, keď sa jej nechce. Celé zle.
Celé zle
Včera som zaspala ako prvá. Manžel chcel sex, no mne radšej nič nepovedal. O hodinu na to som sa sama zobudila a videla ako leží chrbtom ku mne, osvetlený mobilom a hrá sa so sebou. Chcela som sa teda nejak opýtať a pridať. Vtedy sa otočil a povedal "Netráp sa. Tebe sa nechce a ja som už na konci." Celé zle.
Celé zle
Včera sme si to po dlhšej dobe konečne rozdali s frajerkou. Nedali sme si pozor na čas a ako sme sa ponáhľali, zabudol som kondóm na stole uprostred izby, kde ho našli rodičia. Boli v tom, že tam bol v izbe počas toho aj môj brat. Taký p**ung som ešte nemal a nechápem za čo. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sme sa dohodli so ženou, že vytláčanie vyrážok nebude tabu a budeme si s tým navzájom pomáhať. Žena to sem tam porušila a preto som ju chcel pristihnúť. Ráno som vstal a šiel na WC. Z kúpeľni som počul zvuky, ako keď niekto nedočiahne na chrbát a chce niečo vytlačiť. Tak som potichu odtiahol dvere. Pristihol som ženu, ale ako masturbuje rúčkou jej zubnej kefky. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme si s priateľom objednali cez internet balík, ktorý obsahoval 150 kondómov. Obaja máme radi sex, no obaja ešte študujeme a obaja ešte bývame s rodičmi. Balík dnes prišiel, na pošte to bolo bez problémov, všetko s max. diskrétnosťou. Dnes sme zistili, že to nemáme kam dať. Jemu mama občas prehrabáva skriňu a ja teraz splašene pobehujem po izbe s krabicou plnou kondómov a nemám tušenia, kam to schovať. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sme sa dohodli s partnerom, že si budeme vravieť kedy sa sami utešujeme. Lenže on to porušil, tak som ho chcela prekvapiť a vytrestať. Vedela som kedy to robí, tak som nastavila kameru do kúpelky. On si ju všimol už pri umývaní zubov. A tak ju nastavil mne na WC. V ten večer som mala hnačku a viete si predstaviť zvuky pri nej. Tak to zostrihol. Dal tam seba ako sa začína hrať a zrazu sa akože nadýchol a hodil grymasu, ako keď vycíti, že je tam smrad a bol prestrih ako se*iem. Keď som mu to pustila večer v telke, tak sa rehotal ako nikdy. Trapas a Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme boli posledný deň doma sami. Chuť na sex bolo cítiť aj z vedľajšej izby. Začal som nenápadne dráždiť priateľku. Prv povedala, že nie, ale rozbiehalo sa to. Pridala sa aj ona. Potom sa šla vycikať ako väčšinou pred sexom. Keď sa vrátila kľudne si ľahla a začala čumieť do mobilu. Už zas po mesačnom celibáte. Celé zle.
Celé zle