Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera prišiel manžel s geniálnym nápadom, že by sme sa mohli pre okorenenie nášho sexuálneho života milovať v prevlekoch. Povedala som si, prečo nie. To som ale ešte nevedela, že budem mať sex s Gandalfom. Celé zle.
Celé zle
Dnes som prišiel do kuchyne, že si uvarím a tam spolubývajúci varí s priateľkou. Tak som sa rozhodol, že si navarím o hodinu. Prídem tam o hodinu a jedlo rozhádzané po celej kuchyni, nič neuvarené, semeno po linke a nikde nikoho. Celé zle.
Celé zle
Včera po vypitom vínku sa mi priateľ priznal, že masturbuje nad fotkami mojich kamarátok a mojej sestry. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa chcel milovať so svojou priateľkou. Bolo to potom, čo som práve zjedol šišku a teda som mal v ústach "sladko". Keď som ju začal bozkávať, zrazu zastala, odtiahla sa odo mňa a povedala, že si ide dať šišku. Celé zle.
Celé zle
Dnes bola moja priateľka na mojom laptope. Ostala tam prihlásená na rôznych kontách. Nevedel som, že sme asi traja a také fotky som nikdy nedostal. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa mi stala najhoršia vec, ktorá sa mohla stať. Moja manželka má dvojičku a keď sme dostavali spolu dom, bývala s nami aj ona po ťažkom rozchode, keďže si boli tak blízke. Mali sme grilovačku a boli sme už mierne opití. Ona zúfalá a opitá a ja opitý s chuťou na manželku som šiel za ňou do kúpeľne, kde viem, že šla. Neviem ako sa stihli vymeniť, ale pohľad mojej ženy, keď vošla do kúpeľne, kde som bol v tom najlepšom s jej dvojičkou sa nedal opísať. Mrzí ma to. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som pristihla priateľa, ako sa hrá so svojou "pýchou". Keď som sa ho opýtala čo robí a či nechce niečo odo mňa, tak ma odohnal so slovami: "Choj preč, lebo mi ovisne a budem mať po zábave." Celé zle.
Celé zle
Nedávno sa rozhodla moja priateľka, že ma prekvapí. Nastavila si ráno o hoďku skorej budík, aby ma zobudila kvôli sexu. Všetko začalo príjemne a pokračovalo ešte lepšie... pokiaľ nezaspala krížom na mne, s ním v ruke. A ja som sa nemohol ani pohnúť najbližšiu hodinu kým jej zase zvonil budík už normálne do práce. Samozrejme som ostal na ocot. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami bolo to, tak ospevované MDŽ. Nie lenže som kúpil kvety, navaril a bol celý večer fajn aj so slúbenou odmenou v posteli. Zaspala, musel som sa pohrať sám, keď som sa chcel umyť spadol som vo vani, zobudil priateľku a tá mi vynadala, lebo som sebec a ona vraj chcela sex a mal som ju zobudiť. V amoku nervov a bolesti nohy som ju poslal do **** s pár argumentami o našom vzťahu. Takže mám na nohe sádru a som single.. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami bolo MDŽ.. Tak som kúpil pekne ružu, všetko bolo fajn, celý deň som bol milý, vlastne stále som milý, celý čas sa správam slušne a aj tak naša najintímnejšia chvíľa večera bola to ako ona pozerala niečo na mobile a ja si radšej počúval hudbu.. Celé zle.
Celé zle