Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera večer sme uložili deti do postele trochu skôr, aby sme si mohli s manželom trochu užiť. Asi sa im ale ešte nechcelo spať, lebo keď sme skončili, zistila som, že stoja vedľa našej postele. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som chcela prekvapiť moju priateľku (áno, sme lesbičky), lebo mala narodeniny. Všade som zapálila sviečky, obliekla som si sexi prádlo, pustila romantickú pieseň a čakala na ňu. Asi po 30 minútach som počula, že prišla domov. Takmer nahá a oblečená vo veľmi priesvitnom prádle som ju išla privítať. V tom momente som zbadala, že domov neprišla sama. Boli s ňou aj jej rodičia (moji svokrovci). Od hanby som sa skoro pod zem prepadla. Celé zle.
Celé zle
Dnes som chcela mať s priateľom sex v aute, že trošku okoreníme náš vzťah a bude to zábava. Zhodou náhod akurát, keď bolo v najlepšom, nám neznámi ľudia začali klopkať na okno... Celé zle.
Celé zle
Nedávno som bývalej priateľke chcel urobiť dobre ústami, ale vytiahla mi hlavu spomedzi jej nôh s tým, že či som chorý a idem akože "toto" robiť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sedel na záchodoch v OC Central. Samozrejme mal som hnačku. Za tú pol hodinu čo som tam sedel si medzi sebou pohonilo asi 6 ľudí vtáka, a ďalší dvaja sa ku mne dobíjali do kabínky, vraj že mi dajú takú fajku, že budem z toho slintať... Celé zle.
Celé zle
Včera ju bolela hlava, predvčerom brucho, v sobotu zase zaspala ... Celé zle.
Celé zle
Minulý rok som si nasadila antikoncepciu. Odkedy ju beriem som si nevrzla. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi priateľ predviedol, ako dokáže odomknúť iPhone svojím vtákom. Celé zle.
Celé zle
Dnes som povedala manželovi, že som tehotná, a on na to: "Hm... tak to aby som začal pozerať porno s tehotnými, aby som si na to zvykol.". Celé zle.
Celé zle
Dnes sa na mňa priateľ nahneval, keď som mu povedala, že jeho vzťah s mamou asi nie je úplne normálny. Podľa neho je totiž v poriadku, keď sa s mamou cez telefón vyše hodiny rozpráva o svojom penise. Celé zle.
Celé zle