Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami som si všimla, že môj muž sa pravidelne vytratí v noci z postele na pár minút. Nikdy nepočuť nič, iba na konci ako odtrhne toaletný papier a potom sa vráti späť a ľahne ku mne. Neviem čo je horšie. Či to, že sme sa dohodli, že si o takych veciach budeme hovoriť, alebo to, že si po tom ani neumyje ruky a vráti sa objať ma a ľahnúť si späť ku mne?! Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som si požičal tatkove auto. Bol milo prekvapený, keď som mu ho doniesol umyté a vytepované. Musel som, lebo priateľka pri anále os*ala sedačku vodiča. Celé zle.
Celé zle
Včera sme ležali konečne po dlhom čase sami doma na posteli. Dvaja dospelí a sami, takže to chcelo okoreniť večer. Nenápadne som dal návrh priateľke. No tak ako som bol rýchlo vzrušený, tak rýchlo som bol aj zrušený, keď mi povedala, že jej je telka prednejšia. Celé zle.
Celé zle
Včera som pozerala na mobile porno. Spomenula som si nato dnes, keď som stála v strede obchodu a zapla prehliadač, aby som si pozrela najbližší autobus.Orgazmus slečny z toho videa počula celá predajňa. Celé zle.
Celé zle
Dnes som po dlhom čase vzala veci do svojích rúk. Pekne sa obliekla a prišla za svojím chlapom. Otočil sa, natešene sa na mňa pozrel a už chcel aj vyštartovať. Vtedy zastal a dodal... "Á, kašlať na to, aj tak by si mi to o pár dní vykričala, že myslím iba na to, keď budem chcieť sex ja.. " a otočil sa späť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si uvedomila, že sa ma priateľ dotýka len za tým účelom, že mi chce vytlačit vyrážku. Celé zle.
Celé zle
Nedávno bola fajn akcia na Zelenej Vode pri Novom Meste. Idem si tak k autu a vidím, že niekto nakladá čajku na mojej prednej kapote. Dôjdem bližšie a to moja frajerka s niekým. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami začala chodiť na brigádu moja priateľka. Väčšinou som ju vozil ja, ale povedala, že chce šetriť. Tak začala chodiť MHD. Keď bola v práci dosť som sa nudil, tak som šiel do mesta len tak pozrieť, aby som videl čo je nové. Hádajte čo bolo nové? Priateľkyn priateľ aj s ňou ruka v ruke, sem tam pusinka, po námesti. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si po sprche ľahol na posteľ ešte v uteráku. Bolo teplo, takže ten pocit bol božský. Prišla priateľka a stiahla zo mňa uterák a začala sa s ním hrať. Tešil som sa, že po dvoch rokoch vzťahu aj ona mňa uspokojí len tak pre radosť. Prdlajs. Vyšklbla mi pinzetou chlp z vajec a s rehotom utekala preč. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa ostrihal, rozhodol sa skrátiť si bradu a aj porast dole. Keďže s priateľkou nám to už nejak neklape, vedel som, že tomuto neodolá. Tak som to zobral zhurta a dal si tam aj vodu po holení. Splnilo sa mi to, vrhla sa mňa, keď som tam stál nahý. No viac to nespravím, mňa to neštípe, ale ona si celý večer vyplachovala ústa a zase z "toho" nič nebolo. Celé zle.
Celé zle