Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes moja priateľka, s ktoru som 3 týždne, našla zásnubný prsteň, ktorý mi bohužiaľ zostal z predchádzajúceho vzťahu. Rozplakala sa a povedala áno. Celé zle.
Celé zle
Včera večer som bola na rande. Išli sme na večeru a keď som si vybrala vegetariánske jedlo, dotyčný sa ma spýtal "Takže... keď si vegetariánka, prečo si taká tučná?" Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som začal testovať na priateľke to ako "nie je" závyslá na mobile. Pri raňajkách som začal tému až som skončil pri robení bla bla blaaa. Nevšimla si. Na položené otázky som ani raz nedoslat odpoveď. Neskoršie som večer prišiel do izby a celých 10 min. som vydržal sa pozerať pokojne na ňu a ona nič. Drgol som do posteli čo ju asi nejak trklo a pozrela sa na mňa. Vôbec nevedela, že som tam ba dokonca sa tak zľakla, že skoro tresla z postele. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som sa sťažovala svojmu priateľovi preto, lebo trochu žiarlim na našu spoločnú známu s ktorou sme boli na výlete. On mi na to povedal "Ale ona je veľmi ženská a ty si skôr taký chlapec... alebo Ork. Áno ty si taká moja Orkica." Celé zle.
Celé zle
Včera večer som bol na rande naslepo. Neviem prečo si dotyčná myslela, že najlepší dojem urobí, ak príde na mol ožratá a zjedenú večeru vráti späť na stôl. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme sa ja a moje kamošky po celkom dlhom čase stretli s jednou našou priateľkou, ktorá zhodou okolností váži cez 170 kg. Napriek všetkým predpokladom a okolnostiam mala za posledný čas celkom slušný počet frajerov, ktorých, pokiaľ spolu chodili, sme často stretávali (na ulici, pri práci, v meste), ale hneď potom ako sa rozišli, sme ich už nikdy nevideli. Kamošky majú podozrenie, že ich je. Celé zle.
Celé zle
Dnes za mno prišiel kolega do ktorého som už dlhšie zaľúbená so snubným prsteňom a so slovami "Myslíš, že sa mu bude páčiť?" Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som sa navečeral skôr ako priateľka. Tá keď prišla, povedala aby som sedel s ňou pri stole, že nechce byť sama. Tak som ostal. Celých 25 min. som sa pozeral ako je, ako sa hrá na mobile a musela si to ísť ešte zohriať, lebo jej to stihlo medzitým vychladnúť. Ja som sedel celý čas potichu. Poprial som jej len dobrú chuť. Aj to mi len odvrkla. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som vysmial moju manželku, že nezvládne už 2x za sebou sex. Že niekedy bolo aj 3. Ešte v ten večer som sa dozvedel z jej facebooku, že som nebol v ten deň prvý a žiaľ ani posledný. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami mi neskoro v noci zavolal priateľ, úplne na mol, a žiadal ma o povolenie vyspať sa s nejakou škaredou tučnou babou, pretože "mu je jej ľúto, že s ňou nikto nechce ísť". Keď som nesúhlasila, vynadal mi že som bezcitná a zložil. Celé zle.
Celé zle