Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera v noci, počas toho ako som spala, som sa vraj naklonila k môjmu mužovi a povedala som: „Tie korytnačky musíme zachrániť!“, za čím nasledoval asi päťsekundový prd. Teraz si zo mňa nechce prestať robiť srandu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som začala chodiť s jedným chalanom, napriek tomu, že si z neho moji kamaráti robili srandu, že si kúpil také veľké auto, lebo si tým kompenzuje malého vtáka. Mali pravdu. Celé zle.
Celé zle
Dnes prišla moja nová frajerka prvý krát na návštevu do bytu, kde bývam so svojím bratom. Na pár minút som odbehol kúpiť veci na večeru. Keď som sa vrátil, nachytal som ich ako sa bozkávajú. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno sme si s manželom omylom vymenili telefóny (sú rovnaké). Už mi prišla tretia fotka jeho nahej kolegyne. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som mala svadbu. Počas celého obradu ma kňaz volal Júlia. Volám sa Jana. Celé zle.
Celé zle
Dnes je na mňa priateľka naštvaná, pretože som minulú noc nespal s ňou v posteli, ale v obývačke na gauči. Zjavne tiež zabudla, že sme sa včera večer pohádali, na čo vbehla do spálne a zamkla sa tam. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa rozhodol, že prekvapím priateľku a prídem ju navštíviť do Košíc. Ako som vchádzal do mesta, volá mi, že ma čaká dole pred mojím domov v Žiline. Tiež ma chcela prekvapiť. Celé zle.
Celé zle
Včera som poprosila frajera mojej spolubývajúcej či by dnes v noci nemohli byť v posteli trochu tichší ako včera, pretože ma čaká náročný deň a fakt sa potrebujem vyspať. Z výrazu jeho tváre bolo ale zrejmé, že to nebol on koho si včera priviedla. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som býval s bývalou priateľkou. Chvíľu pred vianocami sme spoločne kúpili vibrátor a ja som jej urobil pár pekných fotiek, že keď budem sám, aby mi nebolo smutno. Po vianociach (keď dostala nové PC od rodičov) ich posielala dákemu chalanovi na pokeci. Chalana som o pár rokov neskôr stretol v hypernove v rade, kde ona blokovala. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mala vážny rozhovor o vzťahu s mojim priateľom. Bol v anglicku a cez facebook jeho kamaráta som zistila, že ma tam podviedol. Plakala som: "Ako si to mohol urobiť? Veď si hovoril, že ma máš rád!" Jeho odpoveď bola: "Čo chceš, veď to boli len slová." Celé zle.
Celé zle