Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes ráno si môj brat zmyslel, že v sprche potrebuje hodiny. Zobral teda budík, zapol ho do zástrčky a dal ho do sprchového kúta. Celé zle.
Celé zle
Dnes som musela otcovi vysvetlovať, prečo nie je dobrý nápad vyberať kúsky chleba zo zapnutého toastra kovovým nožom. Ten chlap má 45 rokov a tituly pred aj za menom. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi moja babka a dedko oznámili, že budú voliť Hranola. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že keď ráno zobudíte 7-ročného brata tým, že mu zaštuplujete nos, druhé ráno sa zobudíte priviazaný k posteli, takže sa nemôžete hýbať keď na vás leje ľadovú vodu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som našla dcérku v izbe, ako leží na zemi s nožnicami v ruka. Robila kobercu "nový účes". Celé zle.
Celé zle
Dnes sa ma otec spýtal, ako by sa mi páčilo ísť v lete na all-inclusive dovolenku do Karibiku. Skoro som sa rozplakala a povedala som mu, že by som samozrejme veľmi rada išla. On na to: "Ja tiež, len škoda že na to nemáme peniaze." a chechtajúc sa odišiel do roboty. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma moja malá dcérka poprosila, aby som ju preniesla z auta domov, lebo je unavená. Keď som jej povedala že ju prenesiem, ale iba keď mi za to dá pusu, išla radšej sama. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma moja mama prinútila dať si geriavit. Vraj aby mi zajtra dobre dopadli pečeňové testy. Mám 19. Celé zle.
Celé zle
Dnes na ihrisku som dal synovi jednu výchovnú po zadku, pretože mi naschvál vysypal na hlavu kýblik piesku. Keď mi ale začala pani sediaca vedľa nadávať, uvedomil som si, že môj syn sa hrá kúsok ďalej. Celé zle.
Celé zle
Dnes moja dcérka začala strašne plakať. Keď som sa spýtala čo sa jej stalo, povedala že keď niečo gumovala v zošite, prešla si gumou po prste. Bála sa, že jej celý prst zmizne. Celé zle.
Celé zle