Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred niekoľkými rokmi mi volal syn. Bol kompletne v šoku a nevedel mi poriadne nič povedať. No keď išlo do tuhého, povedal len aby som sa naňho nehneval a nekričal. Že prevrátil auto na strechu a je v ňom zakliesnený a od motora ide oheň. Fakt môj syn mal dostatok času a adrenalínu a strachu v šoku mi zavolať, a to si nevymýšľam, že či sa budem hnevať, ak rozbije okno aby sa dostal von z horiaceho auta. Celé zle.
Celé zle
Včera sme cestovali 200 km k rodičom na dohodnutý obed. Ako sme ale po príchode zistili, oni na to zabudli a odišli na víkend do Tatier. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som pri odchode z nášho domu zastavila syna (19) na cca 10-15min, s nejakou slečnou a pustila sa do debaty. Prišla mi milá a fajn. No pohľady a správanie môjho syna boli ako by som ho strápňovala. Vkuse kukal na hodiny a chodil po chodbe a preto som nejak uznala, že bližšie zoznamovanie predsa odložím. Pri otváraní dverí mi doplo, prečo sa syn tak nervózne tváril. Neviem čo bolo blbšie. Či môj rozhovor s ňou o tom, aký je môj syn super, alebo to, že sa vo dverách stretla s jej kamoškou, ktorá mala namierené priamo k nám za mojím synom a ešte než ju zbadala mu dala pusu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami sme sa museli nasťahovať k svokrovcom do domu. Keďže som naučená na svoje osušky tak som ich poprosila aby tie moje nepoužívali. Dlhšiu dobu to fungovalo až kým som omylom svokra nenačapala ako so utiera zadok do môjho uteráku na tvár. Neviem čo bolo horšie. Či ten pohľad, alebo to vedomie, že to už robí dlhší čas. Celé zle.
Celé zle
Dnes môjho 2-ročného syna napadlo, že najlepší spôsob ako mi dať vedieť že sa pokakal, je siahnuť do plienky a za hrsť mi podať. Celé zle.
Celé zle
Včera si mama prilepila kúsoček odlomeného zubu, aby vraj zatiaľ nevyzerala ako debil do pondelka. S patexom. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok manželka chcela zase raz kúpiť nejakú "užitočnú" vec. Povedal som jej, že zase to za pár dní skončí nepoužívané odložené v skrini. Vraj nech poviem jeden príklad, kedy sa to už stalo. Spomenul som šesť. Povedala, že so mnou sa nedá baviť a nasrane odišla do druhej izby. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sme išli na výlet so ženou a bratovým šesťročným synom. Boli sme upozornení, že mu v aute býva zle a musíme ho stále sledovať. Žena sa každú chvíľu obzerala a pýtala sa ho, ako mu je. Po chvíľke som musel narýchlo zastaviť, aby sa v aute nepozvracala, keď jej z častého pozerania dozadu prišlo zle. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie ráno, po bujnej noci, sa foter podľa jeho slov rozhodol “skultúrniť si chuť v ústach, kde má pachuť ako v ilavskej väznici” zubnou pastou. Keď si umýval zuby, tváril sa divne a začal pastu vypľúvať. Rozospatý použil krém na ruky. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie, ešte za socializmu, sa mi podarilo od spolužiaka vydrankať čínsku gumu na gumovanie, krikľavej farby, s veľmi výraznou sladkou vôňou. Mať takúto gumu bolo vtedy cool. Celý nadšený som doma mame ukázal, čo som od kamaráta dostal. Matka si ku gume pričuchla a bez zaváhania z nej odhryzla. Celé zle.
Celé zle