Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sa môj 6-ročný syn išiel hrať ku kamarátovi. Zrazu mi volá jeho mama aby som si pre neho prišla, pretože sa povracal. Hneď ako som prišla mi začala nadávať, že prečo syna nenechám doma, keď je chorý. Rýchlo som ale pochopila, čo sa mu stalo. Jej dych totiž tak strašne zapáchal, že som sa v momente povracala tiež. Celé zle.
Celé zle
Nedávno môj malý syn písal Ježiškovi. Na vianoce by chcel živého slona a naozajstný vlak. Celé zle.
Celé zle
Včera sme zdobili vianočný stromček, na ktorý som kúpila nádherné sklenené gule zdobené striebornými vzormi. Položia som ich na kreslo vedľa stromčeka a išla som ešte po ďalšie ozdoby. Naša babka si medzitým na to kreslo sadla. Celé zle.
Celé zle
Dnes si moja babka našla nového frajera. Toho starého nechala, pretože "jeho žene to ešte potrvá večnosť, kým zomrie". Celé zle.
Celé zle
Dnes sa ma môj pubertálny synovec spýtal, aké to je byť taká tučná. Hneď som ho usmernila, že je neslušné a drzé pýtať sa ľudí takéto veci. Chápavo prikývol a spýtal sa ma, aké to je byť taká krava. Celé zle.
Celé zle
Tento rok bude moja mama oslavovať 50-tku a chytá z toho depresie. Dnes sa jej môj brat pri obede spýtal, koľko mala rokov cez druhú svetovú vojnu. Myslel to vážne. Celé zle.
Celé zle
Nedávno nám na dedinu preložili noveho kaplana. Naša babka, kedže u starého neuspela, snaží sa presvedčiť toho nového, že Ježiš nebol žid. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mala prevziať za mamu balíček pre ňu. Nebolo to ani také dôležité, ale sľúbila som, že to preberiem. Aby som náhodou nezabudla, poslala mi ráno o ôsmej tri emaily (dva na súkromnú adresu a jeden na pracovný), ďalej mi poslala sms, volala mi na mobil a aj do práce a poverila otca, aby ma ešte skontroloval, či nezabudnem. Mám 24 rokov a vidím, že má vo mňa "plnú dôveru". Celé zle.
Celé zle
Dnes sa môj priateľ naučil grgať ako lev. Môjmu otcovi to prišlo nesmierne vtipné a vždy keď sa v dome obchádzali povedal "cica zamrauči". Celé zle.
Celé zle
Dnes mi otec povedal, že ma s mamou počali, keď boli obaja zhúlení. Potom sa pozrel do diaľky, povedal "Hm, to asi zopár vecí vysvetľuje" a začal sa uchechtávať. Celé zle.
Celé zle