Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami mi dal dedo k narodeninám 50€. Hneď na to mi povedal, že mu mám 40 vrátiť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som chcela do fontány pre šťastie hodiť mincu. Namiesto nej mi tam ale spadol môj malý syn. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme boli s rodičmi na výlete v Paríži. Vždy som chcela ochutnať ich kulinárske špeciality. Rodičia sa ale rozhodli, že všetko tam je príliš drahé, takže sme väčšinou jedli chlieb s paštikou, ktoré nabrali do zásoby. Celé zle.
Celé zle
Dnes môj muž oznámil rodičom, že na čas prestane pracovať, aby sa mohol naplno venovať ukončeniu školy. Keď sa ho spýtali z čoho budeme žiť, povedala som im, že zatiaľ budem zarábať ja. Pozreli sa na mňa, na seba a potom obaja vybuchli od smiechu. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa manžel strhol zo sna a ešte v polospánku mi hovorí: "Mal som nočnú moru... snívalo sa mi, že sme mali dieťa". Som v ôsmom mesiaci. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som dal môjmu 10 ročnému bratrancovi zopár mojich starých kníh, aby začal konečne niečo čítať. Žiadnu z kníh nečítal a zrejme sa na to ani nechystá, avšak v jednej našiel mojich zabudnutých 50€, ktoré sa rozhodol nechať si. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že moja žena je omnoho horšia, ako moja svokra. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som tu opísala príbeh, ako do manžela v priebehu 5 dní na tom istom sídlisku 2x nabúrali. Včera sa situácia opakovala na našom dvore, keď to môj otec nevychytal s brzdami na traktore. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa zdôverila babke, že mávam často silné depresie. Babka mi na to pre povzbudenie povedala, že aj jej bratranec mával depresie, no nakoniec sa z toho úplne dostal. Konkrétne tak, že spáchal samovraždu. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa chce so mnou otec porozprávať o tom, prečo som nevolil Mariana K. Celé zle.
Celé zle