Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dávnejšie som navštívil mesto, kde býva moja stará mama. Na cintoríne som stretol kamaráta, ktorého som dlhé roky nevidel. Na otázku, čo tu robím, som odpovedal, že som prišiel pozrieť starú mamu. Keď mi prial úprimnú sústrasť, stará mama sa objavila na cestičke medzi hrobami. Musel som mu vysvetliť, že "pozrieť" znamenalo navštíviť ju doma, lebo ešte žije. Celé zle.
Celé zle
Tento rok som rozposielal na Vianoce pohľadnice vyše 20-tim príbuzným a priateľom. Kamarát mi Snapchatol text, ktorý rozposlal všetkým: "Veselé prežitie Veľkonočných sviatkov a šťastný Nový rok." Celé zle.
Celé zle
Tento rok, ako každý rok, sme mali krásnu Vianočnú pohodu. Nikto sa nehádal, všetko bolo v poriadku. Až pokiaľ sa nezačali vešať svetielka. Rok čo rok sa moja žena za ne so mnou tak háda, že ma to už ani nebaví. Tento rok som ich mal odfotené z minulého roka a dal som ich na chlp rovnako. Všetko bolo zle, som neschopný a minulý rok som to tiež posral. Keď som jej vysvetlil, že naposledy som to robil podľa toho ako mi ona presne povedala, otočila sa so slovami, že som panovačný a mali sme tiché šťastné a veselé Vianoce. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme šli do obchodného centra. Už hodinu čakám pred obchodom o rozmeroch 10x10 kedy sa moja žena vytrasie von. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa od svojho 16 ročného syna dozvedela, že sa chce odsťahovať. K svojmu priateľovi. Ten má 30. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa môjho 13-ročného syna spýtala, čo by chcel dostať na vianoce. Chce prostitútku. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi pokazilo auto, tak mi otec ochotne požičal svoje. Hneď o ulicu ďalej som dostal pokutu za jeho neplatnú STK. Celé zle.
Celé zle
Včera môj priateľ nemohol ísť so mnou von, pretože ho mama nepustila. Má 25. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si uvedomila, že vždy keď sa blížia "moje dni", tak sa brutálne hádam so svojou mamou. Nechápem ako to je možné, ale vtedy ma dokáže naštvať aj obyčajnou otázkou: "ako bolo v robote?" Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že moja žena dala nášmu synovi meno po jej ex-milencovi. Celé zle.
Celé zle