Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno bola u nás na návšteve svokra. Nemáme veľmi dobré vzťahy a to, že jej náš pes medzitým nas*al do topánky, ich asi veľmi nezlepšilo. Nebolo by to ale až také zlé, keby som sa dokázal prestať rehotať, keď odchádzala polobosá s topánkou plnou h*vna v ruke. Celé zle.
Celé zle
Dnes môj syn zjedol celú zubnú pastu, pretože "keď jej zje dosť veľa, už nikdy si nebude musieť umývať zuby". Celé zle.
Celé zle
Dnes sa sťahujem do rodičov do vlastného bytu. Sestra sa nevie dočkať a rodičia tiež vyzerajú byť šťastnejší ako kedykoľvek predtým. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami si mama kúpila mačku. Veľmi rýchlo som ale zistila, že som na mačky zrejme alergická. Mamine riešenie je, že sa teda musím odsťahovať. Celé zle.
Celé zle
Dnes som volala babke, ona si ale nevedela spomenúť, kto som. Ked som jej povedala ako sa volám a že som jej vnučka, tak sa rozpamätala: "Ahaaa, tá tučná...". Celé zle.
Celé zle
Dnes si môj syn najskôr umyl ruky, a až potom sa vyčúral. Celé zle.
Celé zle
Včera som bol služobne po dlhšom čase v meste, kde som už dávno nebol. Veľa miest mám už pomerne pod palcom a poznám ich aspoň autom. No toto sa mi ešte nestalo. Za križovatkou som sa zaradil za rad stojacích áut. A čakal som. Myslel som, že čakajú na semaforoch, aj keď popri mne prešlo pár áut. Tak som zatrúbil. Až na druhé trúbenie mi doplo, že som sa postavil za rad stojacích áut na parkovisku pri ceste. Celé zle.
Celé zle
Dnes som nabúrala rodičom auto, pretože mama mi poslala smsku, aby som nečítala smsky keď šoférujem. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa moja malá sestra hrala nejkú hru na mojom telefóne. Po chvíli prišla s tým, že nefunguje. Nakoniec vysvitlo, že telefón sa pri tom hraní začal prehrievať, tak ho dala do vody, aby sa ochladil. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa so mnou môj syn začal hádať, že prečo si musí každé ráno ustlať posteľ, keď v nej aj tak bude znovu za pár hodín spať. Argumentovala som, že aj záchod stále splachuje, aj keď ho znovu za pár hodín použije. Uznal, že na tom niečo je. Teraz si neustiela posteľ, ani nesplachuje. Celé zle.
Celé zle