Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes mi dcérka povedala, že "druhého otecka" má radšej. Neviem o kom hovorí a žena sa tvári, ako že nič. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som oznámila otcovi, že som tehotná. Povedal "super" a pozeral ďalej futbal. Celé zle.
Celé zle
Včera som bola prvý krát na obede u priateľových rodičov. Jeho mama sa ma hneď ako prvé spýtala "Tak aké máš koníčky, okrem môjho syna?". Celé zle.
Celé zle
Dnes môj starší brat presvedčil našu najmladšiu sestru, že je vlastne chlapec a cikáčik jej príde za pár dní poštou. To isté urobil mne keď som bola malá. Celé zle.
Celé zle
Včera môj 8-ročný syn kúpal škrečka. Potom ho dal vysušiť. Do mikrovlnky. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si zlomil nohu, tak ma otec ma posadil do auta, že ma odvezie do nemocnice. Potom ma tam ale nechal pol hodinu v bolestiach čakať, lebo uvidel suseda, tak sa s nim išiel dohodnúť, že kedy pôjdu na pivo. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som čakal na brata v obchode tak dlho, až sa ma nakupujúci začali pýtať, kedy ich obslúžim. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi môj otec asi prvý krát v živote povedal, že je na mňa hrdý. Veľmi ma to dojalo, až mi slzy vyhrkli a nakoniec som sa rozplakala. Otec sa na mňa pozrel a hovorí: "Aaaaa... je to preč". Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme boli celá rodina na dovelenke, kde sme mali obedy formou bufetových stolov. Deti si stále brali samé nezdravé veci, preto keď si išli znovu nabrať som im povedala, že tentokrát chcem na ich tanieri vidieť aj niečo zelené. Prišli s plným tanierom pistáciovej zmrzliny. Celé zle.
Celé zle
Dnes som strávila asi 4 hodiny prípravou a pečením dosť zložitého koláča. Keď som sa potom pochválila otcovi aká som na seba hrdá, že sa mi podaril, jeho rekcia bola: "Vidím, že si už súrne potrebuješ nájsť frajera.". Celé zle.
Celé zle