Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes môj malý syn povyberal všetky rybičky von z akvária, lebo sa bál, že sa utopia. Celé zle.
Celé zle
Dnes môj brat nahovoril môjmu 4-ročnému synovi, že deti, ktoré sú "cool", volajú svojich rodičov ich pravým menom. To by nebolo také zlé, keby ho tiež nepresvedčil, že moje naozajstné meno je Hajzelbaba. Celé zle.
Celé zle
Dnes otec navrhol, že ma ostrihá. Nechcel som žiadny komplikovaný účes, tak si hovorím že prečo nie, aspoň ušetrím. Po 20 minútach komentárov ako "ups", "sakra", "no do ..." sme dospeli k záveru, že musím ísť do hola. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa spýtal otca mojej priateľky, či by so mnou mohla ísť tento víkend na chatu. On mi na to "Nie, moju dcéru nemôžeš oplodniť". Celé zle.
Celé zle
Dnes moja sestra prišla do kuchyne, vzala odtiaľ celú soľničku a odchádzala preč. Keď sa jej mama spýtala, na čo ju potrebuje, odpovedala, že si potrebuje osoliť zemiakové lupienky, lebo nie sú dosť slané. Musí svoje obličky nenávidieť. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa rodine priznala k homosexualite (mám 22) a priviedla som domov predstaviť priateľku, s ktorou sme sa zasnúbili. Odvtedy bývam u priateľky, rodičia mi nedvíhajú telefón a dali vymeniť všetky zámky doma. Celé zle.
Celé zle
Včera bola u nás na obede skoro celá rodina. Hneď ako sme si sadli k stolu, pribehol náš pes, vytešený vrtiac chvostom mi vyskočil na kolená a položil predo mňa na stôl môj vibrátor. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa ma mama spýtala že či nie som tehotná, lebo som začala v poslednej dobe akosi dosť často jesť a jej sa to zdalo podozrivé. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi môj 7-ročný syn prezradil, že keď vyrastie, chce byť striptérka. Celé zle.
Celé zle
Včera mi prišla poštou pokuta a snímka z radaru. V dobe kedy bola fotka spravená malo byť moje auto v garáži a žena v práci. Keď som sa lepšie pozrel, sedela na sedadle spolujazdca s rozopnutou blúzkou a auto riadil nejaký cudzí chlap. Celé zle.
Celé zle