Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som si už po druhý krát pustil nový Star Wars. Stále zaspím niekde v polovici. Celé zle.
Celé zle
Dnes v lietadle som potreboval ísť na wc, ale pani vedľa mňa spala a nevedel som prejsť. Keď som už viac nemohol vydržať, nakoniec som sa odhodlal a poklepal som jej po ramene, aby som ju zobudil. Neviem čo sa jej snívalo, ale ešte zo sna mi hneď jednu vrazila. Celé zle.
Celé zle
Dnes som išiel pozrieť známeho do Prahy. Nebol som si istý ako trafím na miesto kde sme sa mali stretnúť, tak som sa spýtal chalana čo išiel okolo. Povedal mi kade mám ísť, ale divne sa pri tom usmieval. Skončil som pred gay strip barom. Celé zle.
Celé zle
Nedávno môj pes údajne zúrivo napadol poštárku. Mám bígla. Celé zle.
Celé zle
Dnes som žehlila prádlo na kuchynskej linke... vedľa mám varnú kanvicu. Kým som si uvedomila, že som si namiesto žehličky zapla do elektriky kanvicu, "ožehlila" som studenou žehličkou niekoľko tričiek. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa zaregistrovala na Netflix. Namiesto toho, aby som sa učila na blížiace sa maturity, pozerám už 3 sériu seriálov. A asi tak skoro s tým neprestanem. Celé zle.
Celé zle
Včera som bol na letisku vo Frankfurte pre tovar. Vedľa mňa nakladala nejaká žena, nemka. Zapozerala sa mi na ŠPZ, zamyslela sa a potom sa ma úplne vážne spýtala: "SK. To je Škandinávia?" Celé zle.
Celé zle
Dnes sa Kotleba dostal do parlamentu. Celé zle.
Celé zle
Včera som si uvedomil, že vždy keď pridávam príbeh na CeleZle, tak je to o tom, že nejde voda. Ani včera nešla, a to som prišiel zmrznutý po celodennej služobke a jediné na čo som sa tešil bola horúca sprcha. Celé zle.
Celé zle
Dnes som dostala od priateľa na narodeniny veľkého plyšového medveďa. Veľmi som sa tešila, kým mi kamarátka nepovedala, že ten medveď bol jej, ale už ho nechcela, tak ho dnes ránо dala ku kontajnerom za domom. Celé zle.
Celé zle