Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dávnejšie, keď ešte bolo teplo, som ráno vyšiel na dvor a prichytil môjho obstarožného suseda, ako sa močí nahý v mojom bazéne. Celé zle.
Celé zle
Včera nám začala kvapkať v kuchyni voda z batérie kvôli chybnej hadici. Na druhy deň som hadicu kúpil a ako vždy sa mi úžasne darilo pri výmene. Keď som išiel vyliať vodu, ktorá kvapkala do veľkej sklenenej misy, tá mi spadla do záchoda a misa praskla. Nie misa s vodou, ale záchodová. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi priateľ zo zahraničia oznámil, že mi navarí halušky. Najprv začal vaľkať malé guľky z cesta a následne ma požiadal, aby som mu nastrúhala bryndzu. Celé zle.
Celé zle
Nedávno po vystúpení z autobusu v Považskej Bystrici som si šla vybrať kufor z batožinového priestoru. Keďže som nižšej postavy a môj kufor bol hlboko, vliezla som tam aby som ho dočiahla. Šofér, ktorý nikoho pri autobuse nevidel, zatvoril batožinový priestor a odišiel. Našiel ma až v Žiline. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie sme boli s kamošmi na kolotočoch. Keď som bol na najväčšom z nich, zasekol sa tak, že som ostal visieť dole hlavou. Po chvíli som bol z toho tak vyplašený, až som sa po****. Keďže som bol dole hlavou, gravitácia urobila svoje. Celé zle.
Celé zle
Dnes som musel synovi vysvetlovať, že "analógia" nie je druh porna. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa na službe v pôrodnici spýtala jednej z našich rodičiek, aké meno dá svojej dcérke. Vraj to bude "Chlamýdia", lebo to "meno" videla na plagáte na chodbe a veľmi sa jej páči. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som cestou z práce neuveriteľne potreboval na "malú". Vbehol som preto do prvého podniku, ktorý bol poceste a namieril som si to do dverí s nápisom WC. S roztrasenými rukami rozopnem nohavice, začnem a ... zrazu som sa zasekol, s blbým pocitom, či som vôbec na pánskych záchodoch. Dokončil som sa až po hodnej chvíľke, keď som si uvedomil, že stojím pri pisoári. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že budík umiestnený vo vedľajšej miestnosti nebudí až tak dobre, ako by mal. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som prišla domov z práce som zistila, že náš pes sa naučil otvárať dvere do kuchyne a zožral celý ovocný koláč, ktorý som včera urobila. Presne ten koláč, ktorý som potom našla vyvracaný na našej plátenej sedačke. Celé zle.
Celé zle