Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes si môj priateľ išiel kýchnuť. Aby si nekýchol na tablet ktorý držal, otočil sa smerom ku mne a kýchol mi priamo do tváre. Celé zle.
Celé zle
Dnes si moja mačka povedala, že jej stará toaleta sa jej už nepáči a moja miska s cereáliami bude na tento účel lepšia. Celé zle.
Celé zle
Dnes som absolvoval 9-hodinový let. Hneď po príchode do lietadla som sa "potešil", pretože vedľa mňa, predo mnou, za mnou aj vedľa cez uličku sedeli asi tak 1 až 2-ročné deti. Synchronizovane revali celú cestu. Celé zle.
Celé zle
Dnes na letisku ma pán z ochranky upozornil, že pri prehliadke si musím notebook vybrať z tašky. Škoda že mi potom tiež nepripomenul, aby som si ho dal aj naspäť predtým ako odídem. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie keď som chodil na kung fu, sme stále pili čaj. Po rokoch som zistil prečo. Sú len 2 druhy ľudí. Tí, s ktorými si dáte čaj a tí, ktorých by ste najradšej zbili. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som zmenila účes, ale na môj vkus je krátky. Tak som začala nosiť 2 zapletené copy, aby to bolo praktické a aj pekné. O pár dní som tak kupovala alkohol a samozrejme predavačka chcela občiansky, ktorý som nemala. Najlepšie bolo, že medzi tovarom boli aj plienky, pri blokovaní ktorých po mne zazerala. Holt, nie je ľahké byť 26-ročnou matkou, ktorá si chce večer s partnerom spraviť romantiku. Celé zle.
Celé zle
Dnes som hľadala asi 45 minút svoj telefón. Celý uprataný byt som kvôli tomu rozhádzala. Hrala mi pritom hudba. Zo slúchadiel. Slúchadlá boli zapojené v mobile. Celé zle.
Celé zle
Dnes som asi pol hodinu špekuloval nad tým, prečo mi nejdú slúchadlá na notebooku. Potom som zistil, že mám volume na 0. Som IT technik. Celé zle.
Celé zle
Dnes som v jednej súťaži vyhrala samoopaľovací krém. Som rómka. Celé zle.
Celé zle
Včera som nemala čas odmrazovať mrazničku, tak som začala ľad na kraji šuplíka obíjať nožom. Tak dobre som obíjala, že som prepichla nejakú plechovú platňu, z ktorej začalo niečo syčať. Celé zle.
Celé zle