Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som zistila, že kým iní ľudia keď sú opití volajú svojim ex, ja adoptujem mačky. Neviem kde som ich zobrala, ale zo včera ich mám 7. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme boli na dovolenke pri mori. Keď sme sa prechádzali okolo pobrežia, zrazu som sa pošmykol a ako som padal, inštinktívne som chytil najbližšiu vec. Kaktus. Celé zle.
Celé zle
Dnes som musela ísť na verejné wc. Mám ale nejakú fóbiu, vďaka ktorej sa nedokážem vycikať, keď je v miestnosti ešte niekto iný. Hneď za mnou ale prišla ešte jedna žena, ktorá si sadla do vedľajšej kabínky. Asi mala rovnaký problém, lebo sme tam sedeli asi pol hodinu a nič. Nakoniec som to musela vzdať, lebo som sa ponáhľala na autobus. Na ten, v ktorom som to potom nevydržala. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma priateľ viezol za kamoškou do susedného mesta. Chcela som využiť čas, tak som si cestou nalakovala nechty a potom som vystrčila ruky z okna, aby to rýchlejšie zaschlo. Keď som sa ale potom po chvíli pozrela na nechty, mala som ich plné mušiek zaschnutých v laku. Niektoré sa ešte hodinu hýbali. Celé zle.
Celé zle
Včera neskoro večer som sa vracal domov poriadne podgurážený z oslavy a cestou som narazil na policajnú hliadku. Nechcel som aby ma zastavili a moja logika v tom stave mi hovorila, že predsa ak budem telefonovať, nemôžem hovoriť aj s nimi. Vybral som teda z vrecka telefón a začal som niečo hovoriť. Hneď na to ma zastavili a spýtali sa ma, prečo hovorím do peňaženky. Celé zle.
Celé zle
Dnes prišlo v autobuse jednému pánovi nevoľno od žalúdka. Našťastie stihol vystrčiť hlavu z okna a vyvracať sa von. Bohužiaľ som išiel práve okolo autom, tiež s otvoreným oknom. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie sme boli na dovolenke pri mori. Hneď ako som prvý krát vošiel do vody som si všimol, že vedľa mňa pláva nejaký plastový sáčok, tak som ho chcel zobrať a odniesť do koša. Až keď som ho chytil do ruky som bolestivo zistil, že to bola medúza. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok sa nám pokazila práčka - pri odstreďovaní hučala ako keď štartuje lietadlo. Z poisťovne poslali opravára, vymenil ložisko a bolo dobre. Po roku nám zas v kúpeľni štartuje lietadlo. Z poisťovne poslali opravára, tentoraz vymenil poloos aj s vaňou, v ktorej je bubon práčky. Práčku poskladal a nešla zapnúť. Požičal si odo mňa skúšačku a keď skúšal, či je v zásuvke prúd, zo skúšačky sa zadymilo a je po nej. Dnes mení predný panel, kde vypadla elektronika. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si uvedomila, že 5 rokov karate výcviku bolo úplne zbytočných, pretože som to robila za cieľom sebaobrany. Moja tvár ma ochráni dokonale. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som bol na návšteve u babky na dedine a zrovna tam mali nejakú oslavu, v rámci ktorej bola aj tombola. Prvá cena bol tablet, tak som sa tiež zúčatnil. Vyhral som druhú cenu: sliepku. Normálnu živú sliepku. Bývam v Bratislave v garzónke. Celé zle.
Celé zle