Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes mi na WC v obchodnom centre nejaký típek vynadal, pretože som použil papierovú utierku. Vraj som egoistický neekologický bastard, ktorý ničí stromy. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si uvedomil, že zubnú kefku, ktorou si práve umývam zuby, používam už 5 rokov. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi na aute rozbili sklo kvôli obyčajným kupónom z Alzy. Boli pohodené na sedadle a mali na vrchu nápis "šeková knižka 200 EUR". Celé zle.
Celé zle
Včera som sa hral v obývačke so psom. Zrazu mi prišlo strašne zle od žalúdka, tak som sa rozbehol do kúpeľne. Pes si ale myslel, že to je súčasťou hry, tak na mňa vyskočil a zvalil ma na zem. Musím povedať, že vracať rozpleštený na zemi so psom skáčucim mi po chrbte a hryzúcim mi ucho je naozaj veľká sranda. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som zistil, že mi spred domu zmizlo auto. Zavolal som teda policajtov, nahlásil som to do poisťovne, a na Facebook som napísal rozhorčený status so žiadosťou o pomoc, ak by ho niekto videl. Pár hodín na to mi volá kolega, že prečo parkujem pred prácou ako debil cez dve miesta. Celé zle.
Celé zle
Minulý mesiac sme boli s priateľkou na týždňovej plavbe na výletnej lodi. Keď som konečne posledný deň plavby prestal mať morskú chorobu a dokázal som zo záchoda vyjsť na palubu, os*ala ma čajka. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi Sme cestovali na zájazd do Talianska. V autobuse to jeden spolucestujúci nezvládol a smrad bolo cítiť celou cestou. Večer sme sa vracali naspäť na Slovensko a ja som dúfal, že dotyčná osoba tento ošemetný problém vyrieši počas dňa. Nevyriešil. Smrad bolo cítiť celou cestou aj späť. Nepomohlo ani otváranie všetkých okien v autobuse. Celé zle.
Celé zle
Dnes som venoval príprave čerstvej praženice z lesných hríbov asi hodinu svojho sobotňajšieho doobedia. Neskončila však v mojom žalúdku, ale v mojom rozkroku, na klávesnici, stolíku, stoličke a zemi. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno, keď som zjedol už asi polovicu misky s cereáliami a mliekom, zrazu vyplávalo na povrch niečo čierne. Po bližšej inšpekcii mám podozrenie na myšací trus. Celé zle.
Celé zle
Včera som mala narodeniny. Všetci na to zabudli, okrem môjho psa. Ten mi nechal pekný hnedý darček na mojej posteli. Celé zle.
Celé zle