Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som docestoval autobusom do Bratislavy. Konečne doma.... čakám na MHD a vedla mňa chlap tiež s kufrom ako ja. Zrazu vytiahne papierový kapesník, vysmrká sa a hodí ho pred seba na cestu. Neviem z akej diery dotyčný blbec docestoval, ale ak to číta, poprosil by som ho aby sa tam zasa vrátil a ostal tam, kým sa nenaučí správať sa ako človek. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som bola na odbere krvi u doktorky. Keď skončila, priložila mi tam vatičku a to bolo všetko. Tak som sa opýtala: " A zalepíte mi to?" Odpoveď: "Nemám s čím, šetríme." Tak to asi nabudúce prídem rovno aj s leukoplastom. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami môj manžel šoféroval a zboku doň narazila dodávka, ktorá odbočovala z vedľajšej cesty. Avšak už o 5 dní neskôr na tom istom sídlisku mal haváriu znova. Zozadu do ňho narazil starší pán, ktorý pred križovatkou nepribrzdil, ale manžel logicky áno. Auto už ostalo nepojazdné. Vysvetlenia pre obidve prípady boli totožné: "Ja som vás nevidel." Odvtedy musí chodiť do práce autobusom o 04:20. Celé zle.
Celé zle
Včera sme boli piati kolegovia na obed v blízkej reštaurácii. Majú tam aj veľké stoly, ale voľný bol len stôl pre štyroch. Tak sme čakali, kým sa uvoľní väčší. Všimla si nás čašníčka, a ako prichádzala drzo na nás: "Čo tu postávate? Voľné sú len štyri miesta. Jeden von!" Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie sa mi suseda sťažovala, že zaplatila môjmu synovi 10€ za pokosenie trávnika, a on jej tam vykosil mužské prirodzenie. Ja nemám syna. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi nejaká pani vynadala za to, že som išla na bicykli pred jej autom príliš pomaly a ona ma nemohla predbehnúť. Išli sme po cyklotrase. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bežala na autobus. Bežala som oproti nemu, takže ma vodič dobre videl. Keď mi zavrel pred nosom dvere a pozrela som sa naňho, usmial sa a zamával mi. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami mal kamarát súdne pojednávanie, pretože v noci prešiel autom opitú ženu ležiacu na ceste. Súd mu určil spoluvinu, pretože neďaleko od nej bolo odstavené auto a kamarát mal "predvídať", že pri odstavenom aute môže ležať opitá bezdomovkyňa. Celé zle.
Celé zle
Včera na halloweenskej sa mi stal taká divná vec, a neviem ako sa mám teraz cítiť. Vlastním club. Na pánskych wc niekto odmontoval pisoár (áno, niekto proste prišiel na diskotéku s patentkami a francúzskym kľúčom), potom sa dotoho vy*ral a položil to na chodbe do cesty. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi zavolala sestra, že jej nefunguje (moja) tlačiareň. Keď som prišiel, poznamenala, že si dala vytlačiť prezentáciu a ono sa to zaseklo. Letmým pohľadom som zistil, že jej to vytlačilo asi 200 stránok s čiernym pozadím a bielym textom, pri čom došla (extrémne drahá) farba, ktorú som pred týždňom kúpil. Zároveň mi vynadala, že čo som si kúpil za blbú tlačiareň. Celé zle.
Celé zle