Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes mi nejaký sviniar ukradol mobil a bežal preč, tak som sa pustil za ním. Kúsok ďalej boli policajti, ktorí ho zastavili. On im ale povedal, že beží, pretože som sa ho snažil okradnúť. Oni mu uverili, chytili mňa a zlodej zatiaľ ušiel. Celé zle.
Celé zle
Dnes som prišiel na obed do jedálne pol hodinu pred záverečnou. Už tam bolo len pár ľudí a upratovačka dvíhala stoličky na okolitých stoloch. Ešte som nemal dojedené, čo jej nevadilo a dvihla aj tri stoličky okolo mňa. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami dused niečo pílíl či obrusoval karbobrúskou. Bordel z toho mi nafúkal vietor na strom a zo stromu na auto odparkované pod stromom. Nové čierne autíčko, prvý deň dovezené. Nešlo umyť pár dní. Sused na to, že to peľ. Na konci septembra po odkvete. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som si kúpil auto, aby som to mal lepšie do práce. Už 4. deň si naňho spomeniem, keď sedím v MHD a idem popri parkovisku kde stojí. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami mi priateľ musel sľúbiť, že keď si pôjde von sadnúť, dá si max. 5 pív. Už 4 dni nič neje, lebo dnes večer ide na pivo. Celé zle.
Celé zle
Dnes si môj 18-ročný sused dal status o tom, že prešiel už 3/4 sveta, v láske si prežil všetko a je tak skúsený, že môže ľuďom rozprávať príbehy z jeho života. Celé zle.
Celé zle
Včera som zaspal na stanici. Keď som sa zobudil, zistil som že niekto otvoril môj kufor a ukradol mi všetky ponožky. Celé zle.
Celé zle
Včera ráno som sa vracal z festivalu a pretože to mám bližšie k babke ako domov, tak som sa k nej išiel vyspať. Nevšimol som si, že mi vypadla krabička od malých dútnikov a jeden v nej ešte zostal. Babka si to pohotovo všimla, vytiahla dútnik z krabičky a prehlásila: "Ale ty hádam nefajčíš? Čo je toto? To je marihuanová cigareta?! Hádam len nedroguješ?!" Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi začal priateľ šomrať, že keď ideme autom, tak hladím len do mobilu. No teraz ako je leto tak prestal. Bolo mi to divné, tak som sa ho odsledovala v aute a potom sa na to opýtala. Vysvitlo, že keď sa nekukám naňho očumuje baby popri ceste, za čo som ho pred tým bila. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som cestoval do práce autobusom, lebo priateľka chcela auto. V tú noc sme mali sex a ráno som zobral kondóm, zabalený späť do obalu, do vrecka, že ho cestou na zastávku vyhodím. Prispal som a keď som vyšiel na cestu, už autobus prichádzal na zastávku. Tak som hodil šprinty a na kondóm zabudol. Hádajte čo som v autobuse vytiahol z vrecka namiesto karty a keď som to zbadal, tak mi to spadlo na zem? Celé zle.
Celé zle