Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred niekoľkými rokmi som išiel v zime zľadovateľou cestou, kade sa cesta určite neudržiavala tak ako by mala. Po krátkom lete dvojitými hodinkami cez garád, ma to stálo komplet novú masku a vyšklbnutý zadný nárazník. Nielen že počas čakania v aute na odťahovku som počul ako hlásia moje auto v rádiu, dostal som ešte aj pokutu za neprispôsobenie sa stavu vozovky. Až v odťahovke cestou do najbližšieho servisu som sa dozvedel, že pre zlý stav cesty ju museli uzavrieť. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som sa na služobnej ceste stratil v noci. GPS ma navigovalo divne a ja som skončil uprostred poľa na bruchu auta v blate. Svojpomocne som sa pohol len o kúsok no auto bolo kompletne od blata aj so strechou. Tak som nas*atý šlapal v bahne do najbližšej dediny o pol ôsmej hľadať traktor. Keď sa mi to podarilo, ledva po mňa na to miesto prišiel a vytiahol ma. Pomohol mi ho aj čiastočne umyť od blata. Ešte aj pani na pumpe mi dovolila zadarmo osprchovať auto na vapke. No aj tak som po pár dňoch spod nápravy musel kladivom a šroubovákom vyklepať obrovské kusy blata. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som v starej robote robil podomového servisáka. Bol som u pána, ktorý mal také isté auto ako ja služobné. Obaja sme ich vychválili na kvalitu a vzhľad ku počtu najazdených kilometrov. Keď som však potom cúval z domu, sledoval som si úzku cestičku von z dvora, ale len za autom. Ako som sa vyhýbal kameňu, obtrel som pravý predný roh o elektrický stĺp. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa po dlhom čase rozhodol umyť auto. Ale keďže na vapku sa mi nechcelo, obetoval som tie 4,00€ na autoumyvárku. Dnu už stálo auto a kecali pri ňom dvaja týpci a tak som šiel kúpiť kód. Keď som sa vrátil a chcel dať auto dnu, tak ma zastavili, že umyvárka nepôjde a oni konečne našli závadu. Tak OK. Kód platí 7dní. Prišiel som teda dnes, umyl auto a tešil sa z jeho lesku. Hneď po obede však začalo mrholiť a v kombinácii s padajúcim peľom má teraz moje auto vojenskú kamufláž. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie, tiež takto na jar, sme sa celá partia boli prejsť pri rieke. Máme tam chodník rozdelený na časť pre cyklistov a časť pre chodcov. Asi v polke trasy (pre chodcov) vidím, že sa ku nám rúti cyklista. Zostali sme stáť, nech nás obíde, lebo vedľa bol voľná trasa. Keď sa blížil, z celej sily zakričal: "Nie! Nie! Ja sa nebudem stále vyhýbať! To vy ste na zlej strane chodníka!" a nakoniec skoro dvoch z nás zrazil. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa rozhodla otvoriť si Kinder vajce, ktoré mi ostalo po Veľkej noci. Ako maličká som to milovala a tak som ho poriadne ani neodbalila a už som ho jedla. Po mojich spomienkach na detstvo, kedy boli v Kinderkách hrošíci som s ním preventívne zatriasla. Na počudovanie sa nič neozvalo a tak som ho pomaly s očakávaním otvorila. Nič tam nebolo. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som si dal skontrolovať 1Tb HDD cez antivírus. Je plný stiahnutých hier a filmov. Dal som odstániť všetky hrozby, čo tam boli. Teraz mi nejde ani jeden crack. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa ráno osprchovala a po sprche dostala chuť na priateľa. Všetko išlo hladko, ale trochu dlhšie ako som čakala. Keďže môj priateľ je aj môj spolužiak, tak sme sa obaja rýchlo odviezli do školy. Hodina už bežala. Prišli sme ku stolíku triednej. On povedal, že sme dostali defekt a ja blbaňa som nepočúvala a povedala, že sme zaspali. Boli sme jasní. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno mi došiel toaletný papier. Tak som zakričal na spolubývajúceho, ten sa však neozýval ani po pár minútach. Tak som mu zavolal a zistil som, že už doma dávno nie je. Tak celkom znechutene potešený som sa rozhodol si ísť poň sám. Ako som vstával a zaprel sa o kľučku, tak som ju odtrhol, ten dlhší koniec kľučky vypadol von z dverí a mne zostal len kus, s ktorým som nič nezmohol. Čakal som vyše hodiny na hajzli kým sa vrátil vysmiaty spolubývajúci a otvoril ma. Celé zle.
Celé zle
Dnes som išiel po Rožňavskej ulici v Bratislave. Stála tu budova farmárskej tržnice, ktorú po nákladnej rekonštrukcii z eurofondov prerobili na klientské centrum sociálnych služieb. 20 metrov za touto budovou postavili novú budovu farmárskej tržnice.Tiež z eurofondov. Celé zle.
Celé zle