Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera na mňa suseda zavolala policajtov. Tvrdí, že mám zapojené Satro cez ňu a prepínam jej kanály. Mám anténu. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som išiel v sobotu ráno do mesta. Predo mnou vo väčšej vzdialenosti kráčala partia podgurážených tínedžerov. Zdalo sa mi, že jeden z nich má na sebe nejaké nové štýlové maskáčové oblečenie. Prídem bližšie a on celý zas*atý od hlavy až po päty. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie keď bolo susedovi príliš teplo, tak namiesto toho aby si vypol radiátory, vypol kúrenie pre celé poschodie na ubytovni. Celé zle.
Celé zle
Dnes som po 5 rokoch štúdia s červeným diplomom dostala ponuku práce. S platom 470 v čistom. Školstvo. Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň mi už druhý krát ukradli stierače. Včera som si teda povedal, že sa v noci ukryjem v aute a prípadného zlodeja chytím. Samozrejme že som zaspal a zobudil som sa až ráno, znova bez stieračov. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň som bol na pohrebe svojej tety. Všetci sme tam museli pekných pár hodín čakať, pretože zabudli vykopať hrob. Celé zle.
Celé zle
Dnes nám na vstup do administratívnej budovy robotníci z južného Slovenska nainštalovali obrovský nápis v anglickom jazyku OFF - ICES (voľne preložené - nemáme ľad). Asi to chcelo byť OFFICES (kancelárie), ale nevydalo. Asi zahaproval Google translator z maďarčiny do angličtiny. Celé zle.
Celé zle
Včera som v práci vytvorila excelovskú tabuľku a hodila ju na web. Mala slúžiť na to, aby sa nám uľahčilo rozvrhovanie služieb, rátanie hodín a aby mal vždy všetci prehľad, kto je v akej prevádzke. Môj šéf na to reagoval, že sa asi nudím, keď iniciatívne vytváram také veci a ostaneme pri klasickom "vytlačte mi to začiatkom týždňa a dajte na stôl". Môj šéf tento rok oslavoval 30 rokov. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som priateľke kúpila darček cez internet. Dnes mi zvonila poštárka. Keďže mám zlomenú nohu, trvalo mi dlhšie dostať sa von. Keď som otvorila dvere všimla som si, že už vypisuje ten žltý listok a tak som na ňu zakričala, že už idem. Ona sa na mňa pozrela a hovorí: "Neskoro, už to mám vypísané." Hodila lístok do schránky a aj s balíkom odišla preč. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie ako sociálny pracovník som sa snažil zistiť, prečo môj klient nedostal dávky. Po prvom telefonáte na pracovníka UPSVAR som bol prepojený na finančné oddelenie , kde ma prepojili na ekonomické oddelenie a tam ma prepojili na správkyňu daného úseku, ktorá ma milo a ochotne prepojila naspäť na prvé telefónne číslo, ktoré som volal na začiatku. Celé zle.
Celé zle