Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes a včera som slová fašista a nacista počul 5x viac ako mám rokov. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistila že sú voľby a ja stále neviem koho z tých idiotov dať do obálky. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol v škole kvôli môjmu synovi. Šikanujú ho traja asi 80-kiloví spolužiaci preto, lebo nie je tučný. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som bol na úrade práce (ako evidovaný uchádzač o zamestnanie skoro rok) žiadať o dávku. Ženská z úradu práce na 3. poschodí ma poslala na 2. poschodie, taktiež úradu práce, ku kolegyni pýtať si potvrdenie o tom, že som evidovaný na úrade práce. Obidve mali na stole PC s LAN káblom. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma na ulici zastavila cigánka a vypýtala si nejaké drobné. Vravím si že pomôžem, veď som dobrý človek. Ako som vyťahoval dve eurá z peňaženky, natiahla ruku a ukradla mi komplet všetky bankovky. Celé zle.
Celé zle
Včera neskoro večer, vraciam sa potme domov. Zrazu sa skoro zrazím s troma psíčkarmi, ktorých ani nenapadne uviazať svojich miláčikov na vodítko. Všetky tri psi sa na mňa rozbehli, tak som slušne požiadala majiteľov, aby si ich láskavo priviazali, lebo sa bojím psov. Samozrejme, ani jeden z nich tak neurobil a ešte mi aj vynadali, že takých malých psov sa nemám čo báť. Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň nám v múzeu zamrzla voda, ktorá chladí kotol. Moje reči, že treba temperovať aj cez sviatky, chlapi nebrali vážne. Už tretí deň elektrickými ohrievačmi rozmrazujú steny a tŕpneme, či neprasknú radiátory. Objekt je novo rekonštruovaný. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zostal silvestrovať po niekoľkých rokoch doma s rodičmi. Nakoniec pozerám filmy, pretože som doma sám. Celé zle.
Celé zle
Včera som zistil, že vianočný stromček, ktorý som chcel ozdobiť stratil veľké množstvo ihličia. S tým by som sa zmieril, keby to nebol umelý stromček. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň sa ma náš údržbár pýtal, že či naozaj musíme mať otvorené múzeum aj v nedeľu. Ja ako kurátor novozaloženého múzea hovorím, že áno, pretože len málo múzeí na východe Slovenska má otvorené v nedeľu, tak sa snažíme podporiť cestovný ruch. Jeho trápi len to, že musí chodiť zakúriť. Celé zle.
Celé zle