Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár mesiacmi som si konečne dokončil svoj projekt. Starý golf, ktorý dostal čo pre to a pekne som ho šperkoval. Pár týždňov dozadu som sa cestou naháňal s jedným autom. To v zákrute spanikárilo. Aby som sa vyhol zrážke, stiahol som to do poľa. Spolu s frajerkou sme vypadli z auta von. Auto je na totálku. Aspoň nikomu nič nie je. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme boli na nákupe s manželkou. Chcel som si z nej vystreliť a tak som využil šancu kým bola v kabínke a zobral nejaké sexy spodne prádlo. Žiaľ som nevenoval pozornosť tomu v ktorej kabínke bola, tak som strčil iba ruku s prádlom za záves a povedal nech si to skúsi. Postaršia pani to najprv zobrala vážne, no potom jej to došlo a s humorom ma poslala o kabínku vedľa so slovami "Ďakujem ale vašej žene to padne isto lepšie". Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som v buse stretla suseda. Vyzeral dosť divne, tak som sa ho opýtala čo sa stalo. Povedal, že nejaký zm*d mu včera večer drúzgol 1kg múky cez okno dnu. Rozbité okno, múka všade. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme sa stretli partia ex-spolužiakov zo SŠ. Pobrali sme sa piť a ked to už jeden z nás nevydržal, ochotne sme ho zobrali na plecia, že ho zanesieme domov k jeho rodičom. Prišli sme pred dom, zazvonili sme a čakali. Rodičia vyšli a my sme im pustili do predsiene Mareka so slovami "bloček nemáme, ale reklamujeme, že ste ho zle spravili". Nejak by sme to boli prežili, ak by sme sa tam už nikdy nevrátili. No problém bol, že sme to spravili mojim rodičom a hodili sme ku nám na chodbu môjho spolužiaka, ktorý sa nakoniec zgrcal. Aj tak ho ale nechali u nás spať. Mama ma skoro zabila. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som mal hnačku po koláči, ktorý bol pár dní u nás v práci a ja som ho zjedol. Doma sme štyria, no a deliť sa o jedno WC bol trochu problém. Takže, keď som zahlásil, že idem na WC, chcel ísť každý ešte na malú pred tým ako "zamorím" wc. To čakanie som však nevydržal. Celé zle.
Celé zle
Včera bola v telke reklama na Paralen. Otec so synom boli na výlete v horách, kde prechladli a majú teplotu. Mama im doniesla v drevenej vile horúci čaj a tabletku. Už na druhý deň sú všetci šťastní a plánujú ďalší výlet. Ja bývam sám v malom byte, taký domček mám jedine v kalendári na wc. Ledva ho z mojej minimálnej mzdy vyplácam a nemôžem ani deň nebyť v robote, aby mi nechýbalo. Už týždeň žeriem tie tabletky. V noci nespím, ráno a cez deň ledva dýcham. V buse som skoro odpadol. Z nosa mi vkuse kvapká. V hlave mi duní ako keby som stál pod zvonom. Fakt krásna reklama. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok som si kupoval notebook. Už len taký lacnejší, len na net. Z môjho starého som zobral HDD a keďže bol nefunkčný a zlomený, chcel som ho vyhodiť. Keď som ho hádzal do odpadu "kov" tak ma stopol tmavší spoluobčan. Vraj čo vyhadzujem. Dal som mu ho a odišiel. Keď však zistil, že v ňom nie je HDD tak ho hodil po mne, rohom mi rozbil hlavu a pri páde zo schodov som si vyvrtol členok. Nie tento príspevok je celé zle. Ale keď jeho chytím, skončí to Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň má v tejto zime každý problémy so štarovaním auta, len my máme problém s odomykaním šoférových dverí. Vyzerá dosť komicky, ako dvaja nastupujeme aj vystupujeme dverami spolujazdca. Celé zle.
Celé zle
Dnes na obed som mal v kompóte mušku, tak som ju ukázal čašníčke. Ona na to: "Jááaj, prepáčte, ja ich vyberám, ale občas mi ujdú." Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi keď som tankoval benzín, pristúpila ku mne partia našich spoluobčanov. Požiadali ma o roztiahnutie auta. Keď som chcel od nich lano na roztiahnutie, zatvárili sa veľmi udivene, pretože lano vo výbave svojho auta nemali. Použil som svoje. Pred roztiahnutím som sa snažil dohodnúť, že vodič má zatrúbiť, keď auto naštartuje. Začal som pridávať a dosť dlho sa nič nedialo. Naraz som pocítil prudké trhnutie a lano sa roztrhlo. Po vystúpení z auta som sa pokúsil protestovať: Veď sme sa dohodli, ak auto naštartuje, treba zatrúbiť nie zabrzdiť. Ďalší dialóg bol zbytočný. Prišiel som o lano. Celé zle.
Celé zle