Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera mi žena povedala, že ide s kolegom na služobku. Dnes som zistil, že budú mať spolu jednu 2-ku izbu. Celé zle.
Celé zle
Nedávno moja kamrátka, ktorá je chudá ako slamka začala chudnúť, lebo jej priateľ povedal, že s tlsťoškami nechce chodiť a ona vraj začala priberať. Chlapec musí mať superschopnosti, pretože okrem neho si to nikto nevšimol. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mal rande s babou, do ktorej som bol cca 4 roky zaľúbený. Povedal som jej to cca po dvoch a bola fáza, keď mi povedala, že aj ona ma miluje, ale nič z toho napokon nebolo. Až teraz po 4 rokoch sme mali prvé rande, na ktoré som jej kúpil kvety, ktoré má rada, zaviedol na jej obľúbené miesto a dal jej zamilovanú báseň, ktorú som sám zložil. Napokon sa mi priznala, že už má 3 mesiace chlapa. Skoro denne ju vídam, keďže bývame blízko seba. Celé zle.
Celé zle
Dnes, tak ako vždy, moja priateľka zaspala. A ja sa zas nudím na mobile. Zapol by som si aj notebook, ale ten jej vadí a svieti a hučí a keď mám sluchátka na ušiach, tak nahlas dýcham. Telku máme pred posteľou, takže tiež nič. Celé noci tak niekedy chodím na prechádzky. Ale skúste priateľke vysvetliť, že doma sa nudím, keď prídem domov o pol tretej ráno. Celé zle.
Celé zle
Včera som si všimla, že vždy, keď môj priateľ pozerá "tajne" porno, tak aby mal kam prekliknúť, keby náhodou niekto vošiel, má vždy otvorenú stránku celezle.sk. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami mi priateľka povedala, že sa neangažuje do sexu, lebo som zlý. Povedala, že ak budem dobrý, tak bude sex častejšie. Keďže som bol trochu potešený, aj keď som čakal opak, som to vydržal. Bol som dobrý, všetko som jej spĺňal, všetko ako si ona predstavovala. Ešte aj keď som sa jej pýtal, že či je to lepšie správanie, povedala áno. A množstvo sexu? Ba dokonca sme ho mali až keď som si to vyškemral. Takže je jedno ako som sa snažil. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa nahneval sám od seba. Ako vždy keď mám chuť na sex s priateľkou, ale pred tým než sa jej opýtam, viem, že povie nie a nič sa jej radšej teda ani neopýtam. A to ma vytočí. Tak sa opýtam či má chuť. Povie moje predpovedané slová a nahnevám sa ešte viac. Celé zle.
Celé zle
Včera mi moja priateľka povedala, že môžeme posunúť vzťah ďalej a že jej nebude vadiť, keď jeden bude v tej istej miestnosti, kým ten druhý se*ie. Všetko by to bolo v poho, keby sme nemali záchod meter a pol krát meter. Celé zle.
Celé zle
Dnes som požiadal priateľku o ruku. Vynadala mi, že prečo si z nej takto škaredo robím srandu a naštvaná odišla. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa neskutočne spotil na telesnej. Ten pach mi neustále pripomínal moju bývalú, ktorá nezvykla používať antiperspirant. Celé zle.
Celé zle