Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera ma priateľ vysadil pred obchodom, že mám zbehnúť kúpiť chlieb. Keď som sa vrátila, už tam nebol. Telefón nedvíhal a prišla mi sms, že sme sa rozišli. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som prišiel domov z roboty. Bolo teplo takže priateľka behala po byte naľahko oblečená. Dal som si sprchu, najedli sa a ľahli si k telke. Nič iné sme nemali po dlhom čase na práci a pekne sme sa začali mazliť. Ja po sprche holý, ona sporo odetá, sme sa pekne pomaly posúvali ku sexu. Keď vstala z posteli a šla do izby som sa tešil, že donesie ochranu a niečo bude. Išla si po mobil, skontrolovať čo je nové na FB. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som bol na plese, kde bolo aj dievča, do ktorého som zaľúbený. Ona má ale frajera a bola tam aj s ním. Každopádne išla si so mnou zatancovať. Vyzerala naštvane, tak sa jej pýtam, čo je je. Ona že ju nas*ral jej priateľ lebo jej čosi škaredo povedal. Chcel som jej zlepšiť náladu, tak som povedal: "ale veď on to určite tak zle nemyslel". Zamračila sa na mňa, odpovedala "ešte aj ty sa ho zastávaj!", odstrčila ma a išla preč. Pokazilo mi to celý večer. Najsmutnejšie je, že o nejakú hodinu sa tí dvaja udobrili, no na mňa zjavne ostala naštvaná. Celé zle.
Celé zle
Včera som si uvedomil, ako mi všetko priateľka tají. Ona chce aby som jej vravel všetko bez otázok. A nemali tajnosti. Ona mi tiež povie, ale len to čo chce a môže a keď sa to náhodou dozviem inak, povie že som sa nepýtal konkrétne na to. Celé zle.
Celé zle
Včera som doniesla priateľovi fľaštičku čili omáčky, ktorú som zohnala na nejakých trhoch. Myslela som, že ho to poteší. S nádejou si vzal plnú lyžičku a skončil s revom v slzách. Potom sme vygooglili, že som domov doniesla omáčku z najštipľavejšej papričky na svete. Celé zle.
Celé zle
Včera mi priateľka poslala zopár sexi fotiek a napísala mi, aby so večer prišiel k nej. Celý nažhavený som teda bežal za ňou na opačnú stranu mesta s tým, že niečo bude. Keď som prišiel, vysvitlo, že chce aby som jej namontoval na stenu novú poličku. Potom ma poslala preč, že už chce ísť spať. Celé zle.
Celé zle
Včera som vyčítala priateľovi, že ostatní muži si stále robia fotky so svojimi polovičkami a dávajú ich na Facebook, ale on nikdy. Po chvíli mi vrthol do kúpeľne keď som sedela na vécku, urobil si fotku so mnou v pozadí a nahral ju na Facebook s komentárom "Moja stará (ma) zasa se*e". Celé zle.
Celé zle
Dnes mi priateľka povedala, že mám chlpy na nohe jemné ako dečka. Mal som tepláky. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi priateľ poslal fotky z dovolenky, na ktorej je práve s rodičmi. Bohužiaľ si nevšimol, že na jednej z nich vidno v zrkadle nahú babu v jeho posteli. Celé zle.
Celé zle
Dnes mám svadbu, takže som celý deň v nádherných bielych šatách, ktoré si ani nedokážem sama obliecť alebo vyzliecť. Okrem toho mám tiež hnačku. Celé zle.
Celé zle