Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera som išla na rande. Dotyčný mi počas celej večere skúšal predať životnú poistku, super-výhodnú hypotéku a ešte asi 3 ďalšie podobné veci. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mal mať rande. Dotyčná prišla s iným chlapom a sadla si s ním ku stolu, ktorý som pre nás rezervoval. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa ma chalan, ktorý sa mi veľmi páči, spýtal či s ním nepôjdem večer von. Srdce sa mi rozpumpovalo a v bruchu som cítila motýliky. Romantika, pozerám mu do očí, až kým som nezistila, že to neboli motýliky. Strašne, ale naozaj strašne som si us*ala. Ten jeho zhrozený pohľad si pamätám doteraz. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som spozoroval u priateľky divné správanie. Vždy, keď mobil vydal určitý druh zvučky tak si išla nohy preraziť. Zistil som, že je to snapchat. Tak som si ho nainštaloval na služobný mobil a pridal si sám seba cez ňu do priateľov. Poviem vám, také fotky som od nej nikdy nedostal. Celé zle.
Celé zle
Dnes po krátkom rozhovore v obchode s mojím priateľom sa priznal, že ma naschvál vodí cez také uličky kde sú blbosti ako cukor, jedlo pre psy alebo záhradné potreby a to len preto, aby som nezväčšovala účet. Celé zle.
Celé zle
Včera na koncerte predo mnou a priateľom tancovala jedna napitá slečna. Zrazu sa otočila a snažila sa pobozkať môjho priateľa. Ten ju odstrčil, ospravedlnila sa s vysvetlením, že aj ona má priateľa a hneď sa snažila o to isté s našim kamarátom. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi priateľka povedala, že ju môžem pobozkať kde len chcem. Pobozkal som ju na líčko. Rozišla sa so mnou. Celé zle.
Celé zle
Dnes som požiadal priateľku o ruku. Ona len schmatla prsteň a chrapľavým hlasom povedala "Môj milášik". Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sme si začali plánovať dovolenku cez prázdniny. Tešila som sa, že si na ňu zarobím a pôjdem s priateľom a partiou k moru. Ako sa termín blížil, začalo mi byť ľúto nasporených peňazí a povedala som, že nejdem nikam. Priateľa do nahnevalo a pohádali sme sa, až to skončilo rozchodom. On na dovolenku šiel, ja nie.. Dnes mi prišla správa s fotkou, kde súloží s babou na pláži. So slovami :"Toto si mohla byť ty, ale ty sa vlastne j*beš teraz v Tescu! Hahahah". Celé zle.
Celé zle
Dnes, práve teraz, balím priateľovi darček na meniny, ktoré ma zajtra, do vianočného papiera a zalepujem leukoplastom. Celé zle.
Celé zle