Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár mesiacmi som sa zaľúbil do kamarátky. Keď už som sa jej to chystal povedať, dala sa dokopy s mojím už teraz bývalým najlepším kamarátom. Pýtal soms a jej, čo má on, čo ja nemám. Odpovedala: "30 kíl sadla menej". Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som pracovala v Chorvátsku v jednom hoteli ako recepčná. Našla som si tam aj priateľa, ale vzťah netrval dlho. Hotel sa špecializoval na romantické pobyty. Hádajte, komu som musela zabezpečiť apartmán so sviečkami, lupeňmi ruží a šampanským s jahodami. A to všetko s úsmevom na tvári, samozrejme. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som začala chodiť s chalanom, ktorý trávil skoro všetok voľný čas hraním online hier (WoW, Warhammer a spol.). Začala som teda hrávať aj ja. Priateľ ma potom opustil. Vraj nechce chodiť s babou, ktorá nikam nechodí a len drtí hry. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som poslala zaľúbenú sms-správu chlapcovi. Keď mi po polhodine neodpisoval aj keď si ju prečítal, napísala som mu aby mi odpísal, že je mi to trápne. Odpísal mi: "Nemám kredit". Celé zle.
Celé zle
Včera som zistila, že hoci si môj priateľ pamätá veľkosť mojej podprsenky a koľko som toho večer vypila (čo ja nie), tak si nepamätá môj vek. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som v škole tajne nahádzal spolužiačke do batohu povystrihované papierové srdiečka. Mirka sa okrem mňa páči aj Peťovi. O Peťovi asi tuši, ja sa hanbím, tak o mne nevie. Celý deň sa na neho pekne usmievala. Celé zle.
Celé zle
Dnes máme s priateľom výročie, a namiesto toho, aby bol so mnou, je preč. Dôvodom je, že si musí vyriešiť niektoré veci so svojou bývalou. Je to preňho asi dôležitejšie ako ja. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som zistil, že som zaľúbený do najlepšej kamarátky. Je vydatá a jej muž je tiež môj kamarát. Celé zle.
Celé zle
Nedávno letel priateľ s ktorým si dobre rozumiem a tajne mám o neho záujem na služobnú cestu. Po tom ako priletel som sa ho pýtala či boli v lietadle pekné letušky. Vraj nie, krajší boli stewardi. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma priateľ naštval, tak som sa s ním nebavila. Na facebook si dal status "Keď frajerka konečne sklapne." Celé zle.
Celé zle