Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes si odo mňa pýtal chalan ktorého nemám veľmi rada číslo na mobil, tak som mu povedala, že žiaden nemám. Môžte si tipnúť čo som vytiahla z vrecka o pár minút, keď sa ma spýtal koľko je hodín. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sa ku mne dostala klebeta, že známa je tehotná. Pár dní na to som ju stretla a tak som neváhala ísť k nej bližšie, pohladiť jej bruško s otázkou: "v koľkom si mesiaci?"... z jej pohľadu bolo jasné, že iba pribrala. Celé zle.
Celé zle
Dnes pri nakupovaní v supermarkete som siahla do kabelky a zistila som, že mi chýba mobil. Presvedčená že mi ho ukradli som začala panikáriť. Prehľadala som všetky vrecká, nakoniec som z kabátu vytiahla telefón a zavolala som priateľovi, že mi ukradli mobil. Až keď sa ma so smiechom spýtal odkiáľ volám, mi došlo čo robím. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som išiel z práce domov strašne unavený, tak som si povedal že si v aute najprv trochu zdriemnem, aby som nezaspal pri šoférovaní. Zrazu som sa zobudil, ja za volantom, predo mnou kamión... skoro som sa po*** kým som si uvedomil, že vlastne stojím na mieste. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami mi prestala odtekať voda z umývadla, tak som zavolala opravára. Keď prišiel, siahol do umývadla, vytiahol zátku a voda odtiekla. Stálo ma to 15 Eur. Celé zle.
Celé zle
Nedávno za mnou prišiel kolega a opýtal sa ma,či som spal s jeho ženou. Povedal som že nie a on na to: "Ale mal by si. Je lepšia ako tá tvoja!". Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som zaparkoval pri plavárni, asi 500m od mojej roboty, keďže som mal ísť po robote na tréning. O takom čase by som tam už asi nezaparkoval, tak aby som nechodil s mokrou hlavou späť na firemné parkovisko. Proste najlepšie riešenie. Pri prezliekaní v šatni som si ale uvedomil, že mám všetky veci v aute. Tak som sa zas obliekol a išiel do auta. Tam som zistil, že kľúče od auta som zabudol v robote. Tak hybaj naspať do roboty. Na pol ceste som si spomenul, že som vstupnú zamestnaneckú kartu nechal na plavárni ako zálohu za skrinku. Tak zas naspäť na plaváreň, kde už všetci čakali len na mňa. Celé zle.
Celé zle
Nedávno pri prestupe na letisku v Severnej Caroline som celá šťastná videla nápis "smoking area". Úplne nadšená som bežala šípkami, až som sa dostala pred budovu letiska! Takže som pekne krásne musela nanovo vystáť radu a odbavovať sa. Tá cigareta za to nestála. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami pršalo, tak som išiel do práce v mojom čiernom pršiplášti. Malý chlapec, ktorý išiel okolo, sa na mňa zadíval, zdvihol zo zeme paličku a zakričal: "Expekto Patronum!". Zjavne vyzerám ako dementor. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som venčila psa, vykadil sa v strede chodníka. Poobzerala som sa, nikto neokolo nebol, tak som to nechala tak. Stúpila som do toho cestou späť. Celé zle.
Celé zle