Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár týždňami som bol na pohrebe. Keď mi pozostalí povedali "Ďakujeme že ste prišli", automaticky zo mňa vybehlo: "S radosťou". Celé zle.
Celé zle
Dnes som si farbila vlasy. Chcela som si nechať takú farbu, ako som mala doteraz. Nejaký dobrák v obchode bol ale veľmi vtipný a vymenil obaly, takže moje vlasy sú teraz krásne fialové. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som išla na nákup do supermarketu. V peňaženke som však nevedela nájsť môj žetón na vozík. Omylom som ho ráno v kostole hodila do zvončeka. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som zhulený jak bomba išiel cez križovatku a mal som červenú, ktorá je vždy nejaká dlhá (hlavnev takom stave). Presne vtedy mali pri mne červenú aj policajti. Celé zle.
Celé zle
Dnes predávala nejaká pani pred obchodom chutne vyzerajúce rôznofarebné cukríky, tak sme sa tam s mamou zastavili a každá sme jeden ochutnali. Bolo to mydlo. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa môj pes začal báť svojej misky na žrádlo. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa ponáhľala do kostola na omšu. Keďže som nestíhala, obliekla som si veci prehodené o stoličku. V kostole na mňa každý pozeral a keď som prišla domov, zistila som, že som za sebou vliekla silónky. Celé zle.
Celé zle
Dnes, 1.1.2014, som pozval priateľku na pizzu. Platil som gastráčmi a servírka mi ich vrátila naspäť, lebo sú už neplatné (do 2013). Keď som prišiel domov, našiel som ďalších 31 neplatných gastráčov. Celé zle.
Celé zle
Dnes v kine som mala menší problém s plynatosťou a fakt som si už musela uľaviť, no počkala som aspoň kým bude vo filme hlasnejšia scéna. Tá ale náhle skončila... ja nie. Celé zle.
Celé zle
Dnes si moja priteľka zmyslela, že bude strašná sranda prihlásiť ma na Facebook na všetkých vystavených notebookoch v obchode. Celé zle.
Celé zle