Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sme mali na geografii pozerať nejaký dokument. Cez prestávku profák kázal priniesť televízor a video. Keď bolo všetko nachystané, jednému spolužiakovi napadlo že bude prča vypnúť istič. Vedel na chodbe otvoriť rozvodnú skriňu a zásuvky v triede ostali bez prúdu. Škodoradostne sme čakali ako to profákovi nepôjde zapnúť. Vynašiel sa. Povedal: "Vytiahnite si čisté papiere! Namiesto pozerania si dáme písomku." Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi snívalo, že ma spolužiačka nabonzovala, že som jej cez prestávku vyhodil z okna bombičky do atramentového pera. Z nočnej mory som sa prebudil pri príchode nahnevanej učiteľky. Mám 36 rokov. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sme boli zo školy na Invexe v Brne. Rozdávali tam časopisy s cédéčkami. Internet nemal hocikto a softvér na CD sa mohol hodiť. Vymieňali to ale len za vizitky. Vizitky na výstavách zoženiete ľahko. S prvou, čo som získal som utekal naspäť a podal ju hostke. Opýtala sa: "To je vaše vizitka?", študenti vizitky nemávajú, tak hovorím: "Nie, strýkova". Pohoda. Ale slečna dodala: "A jakpak se váš strýček jmenuje?". Nenapadlo mi pozrieť si predtým meno. Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň sme mali úvodné hodiny na STUčke. Prvá hláška bola: päťročné štúdium na STU je najkrajších deväť rokov života. Druhá hláška: určite ste sem neprišli kvôli fyzike, ale určite kvôli nej odídete. Celé zle.
Celé zle
Dnes som kvôli malej chybyčke neurobil opravný zápočet. Skúšajúci mi ponúkol, že si ho môžem prísť v pondelok ešte raz opraviť. Posledný termín skúšky ale nestíham, a tak sa pýtam, či po absolvovaní pondelnajšieho zápočtu v ďalšom semestri budem môcť ísť rovno na skúšku. Skúšajúci mi na to: "nie, ale aspoň si precvičíte príklady". Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som našiel pero s neviditeľným atramentom. Cez prednášku som si s ním kreslil po ruke, s tým že môj „výtvor“ nikto neuvidí. Na ten atrament som ale dostal alergickú reakciu, takže mi ostal na ruke veľký červený penis. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som zistil, že moji spolužiaci ma nemajú radi až tak, že si urobili zasadací poriadok kde sa každý deň striedajú, kto bude so mnou sedieť v lavici. Pred vyučovaním sa strhla bitka, lebo sa nevedeli dohodnúť kto je na rade. Celé zle.
Celé zle